בניית אתרים בוורדפרס

דומיין ישראלי

מה נכון, ראוי ורצוי לעשות כשרוצים לבנות אתר אטרקטיבי, אפקטיבי ו… אולטימטיבי? פונים אל חברה מקצועית, שעם אנשיה נמנים הטובים באנשי המקצוע, מנוסים, מאומנים ומיומנים בבניית אתרים ובקידומם.

סטודיו שיווק באינטרנט מציע לכם שירות מקצועי לבניית אתר מותאם אישית לצרכים ולדרישות. הבנה המעמיקה באופן שבו גוגל מקדים אתרים, בקיאות בהרגלי הגלישה של גולשים וידיעת האופן שבו הופכים רבים מהם ללקוחות, כל אלה הם היתרונות המוכחים והמובהקים של חברה המתמחה בניית אתרים בוורדפרס.

מערכת קוד פתוח שעליה מבוססים אתרים אלה מאפשרת בניית אתר תדמיתי, חנות וירטואלית שניתן לעדכן אותה און ליין, לגרוע ולהוסיף מוצרים, להציע מבצעים, לעדכן מחירים, לגרום חוויית משתמש לגולש ולהקל עליו את ההתמצאות באתר ולהגיע במהירות אל המוצר או אל השירות שאותו הוא מחפש.

שיווק באינטרנט

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת והטמעתה באתר והפיכתו למנוע ולמנוף שיווקי עצמתי ואפקטיבי

סטודיו שיווק באינטרנט מציע גם דפי נחיתה, בניית אפליקציות ווב ובניית אתרים בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה, שבאמצעותה מוטמעת באתר האפשרות להסתייע בו לקידום האתר והעסק ולמינופם, להפיכת האתר למנוע ולמנוף שיווקי עצמתי ואפקטיבי.

צרו קשר לקבלת מידע, ייעוץ וטיפים ללא התחייבות על מנת להגדיר ולאפיין את הצרכים, לתאם ציפיות ולבחון אפשרות לבנות אתר שיתאים באופן המדויק ביותר למטרות הקמתו, תוך שימת דגש על מכלל האמצעים לקידומו ולמיצובו במקומות הראשונים בעמוד הראשון של גוגל.

וורדפרס היא מערכת בקוד פתוח שמאפשרת לבעלי האתר לנהל אותו באופן פשוט ויעיל, להעשירו בתכנים חדשים, רלבנטיים לגולשים ולעורר בהם עניין במוצר או בשירות שאתם מציעים להם ולכוון אותם למקום שבו יבצעו את פעולת ההמרה שתהפוך אותם מגולשים ללקוחות.

בניית אתרים בוורדפרס הואצה במשך השנים האחרונות כאשר לקוחות רבים נחשפים ומתוודעים אל היתרונות והתועלות הגלומות בה. המערכת משתפרת ומשתכללת הודות להשתתפות מתכנתים רבים המעשירים אותה כל העת.

מדובר במערכת אידיאלית ליצירת אתר תדמיתי-שיווקי, בין השאר הודות לאפשרות להחליף בתדירות גבוהה תבניות ובכך לגוון ולהעשיר את האפקט החזותי שלה וכל זאת ללא צורך לשנות תכנים (אשר תמיד מומלץ להוסיף לאתר ולהעשירו באמצעותם). מי שבוחרים להפקיד את מלאכת הניהול השוטף של האתר בידי החברה יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הוא ינוהל באון המקצועי ביותר שיגביר את הסיכוי שלו להגיע אל מקום גבוה בעמוד הראשון של גוגול בתחום שבו אתם עוסקים ומתמקצעים, אבל בעלי אתרים יכולים לנהל אתר המבוסס על מערכת וורדפרס לבדם.

המערכת כוללת אין ספור תבניות לגיוון ולהעשרה ומציעה 15.000 תוספים חינמיים להורדה. חשוב לציין, כי גוגל אוהב את המערכת ומקדם אתרים הבנויים עליה. הכתובות שלה ידידותיות לגוגל, כתובות הדפים משקפות את תוכנם, התוספים הרבים מאפשרים שליטה על תגיות המערכת, תיאור מדויק ובחירה מושכלת ומדויקת במילות מפתח ייעודיות, כלים סטטיסטיים לפילוח תנועת הגולשים באתר על פי מדדים שונים, כל אלה ועוד הופכים את האתר הבנוי על מערכת זו פוטנציאלי לקידום במנוע החיפוש הגדול והאפקטיב ביותר ברשת- גוגל.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.