3 סיבות לבנות אתר אינטרנט לעסק

בניית אתרים

בין אם אתה עורך דין, יש לך חנות המציעה ללקוחותיה מוצרי קוסמטיקה טבעיים או בין אם את מאפרת כלות אך עדיין אין לך אתר אינטרנט משלך- את/ה חייבים אחד.

כשאתם נמצאים שם ברשת, לא רק שכולם יכולים להגיע אליכם יותר בקלות ולדעת על קיומכם, אתם גם מראים בדיוק מה אתם שווים הן בזכות עצמכם והן בהשוואה לאחרים. אז הנה לכם 3 סיבות מדוע כדאי לכם לבנות אתר אינטרנט לעסק שלכם. למידע נוסף על בניית אתרים באתר של חברת DigitalST.

כרטיס ביקור או פרסומת?

בשונה מכרטיס ביקור אמיתי עליו ניתן לציין אך ורק מספר מצומצם של פרטים על עצמכם או העסק אותו אתם מייצגים, אתר האינטרנט שייבנה עבור העסק שלכם הוא המראה שלכם. שם אתם יכולים לתאר מי אתם, מה אתם, לאפיין את עצמכם, לשווק את עצמכם החוצה, ליצור עניין בהתאמה למה שאתם מעוניינים למכור ועוד. ברגע שיש לכם אתר שמייצג אתכם אתם הופכים למקצוענים בפני הלקוחות שלכם ונראים לגמרי אחרת. האתר שלכם הוא למעשה סוכן מכירות שעובד בשבילכם בכל נקודת זמן במהלך היום ובכל מקום.

אז כמה זה יעלה לנו? למידע נוסף על תמחור אתרי אינטרנט

כדי שיוכלו למצוא אתכם בגוגל

כידוע, כדי לקבל מידע מכל סוג שהוא, כולנו עוברים דרך גוגל. כמובן שבכדי שתוכלו באמת להופיע במקומות הרלוונטים במנוע החיפוש אתם זקוקים גם לעבודת קידום מקצועית, אך ברגע שיש לכם אתר אינטרנט, יותר אנשים יכולים להגיע אליכם ולדעת שאתם בכלל קיימים. חשיפה זה שם המשחק בזירה האינטרנטית ומי שלא נמצא שם מפסיד לקוחות.

זה פשוט מכניס לכם כסף

היום ניתן למכור כמעט כל שירות או מוצר אותם אתם מספקים לאנשים. האתר שלכם יכול בקלות להפוך לחנות דיגיטלית, מה שמספק לכם כעסק יתרון על אחרים ומגדיל לכם את ההכנסות. בנוסף, במקום לחפש אתכם, פשוט אותם גולשים שמצאו אתכם ברשת יכולים ליצור אתכם קשר דרך האתר, אתם חוזרים אליהם וכך הפוטנציאל המכירתי שלכם עולה פלאים.

 

אל תוותרו על אתר אינטרנט לעסק שלכם. תחשבו כמה כסף אתם משקיעים על שיווק ועל פרסום. במקום לייצר פליירים ולחפש את הכסף שלכם במקומות שונים, דעו לכם שאחוז גבוה מהלקוחות שלכם נמצאים ברשת. כל מה שאתם צריכים זה חברת בנייה וקידום אתרים מקצועית, שיודעת את העבודה, יש לה את הניסיון הדרוש ותדע כיצד לבנות לכם אתר שיהפוך לכרטיס הביקור שלכם, ייצור חשיפה ובז, יעלה משמעותית  את כמות הלקוחות שברשותכם ויכניס אתכם לעניינים.

 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.