לעשות כסף באינטרנט? קל!

חנות וירטואלית

המון אנשים חולמים לעשות כסף באינטרנט. אבל הרבה אנשים חושבים שזה מאוד מסובך ולכן הם מרימים ידיים ואפילו לא מנסים. אז אנחנו כאן כדי לשבור את הסטיגמה ולהגיד לכם שגם אתם יכולים. למעשה, בעוד כמה רגעים תבינו עד כמה שזה קל. 

לא צריך תכנות בשביל להקים אתר חנות 

פעם היה צורך ללמוד תכנות בשביל להקים אתר אינטרנט ייחודי ובמיוחד כדי להקים אתרי מכירות חזקים. כיום, אפשר לעשות כסף באינטרנט על ידי הקמת אתר בלי שצריך לשם כך קוד או תכנות. פלטפורמות כגון וורדפרס מצד אחד או שופיפיי מצד שני מאפשרות לכל מי שרוצה להקים חנות אפילו לבד. 

למכור באיביי, כל אחד יכול 

כדי לעשות כסף באינטרנט לא צריך אפילו להקים אתר מכירות. הרי יש כיום אין ספור פלטפורמות ופשוט צריך להיכנס לשם. ניתן לקרוא מדריכים או להיצטרף לקורסים בתחום המכירות באיביי, באמזון, בשופיפיי וכדומה. תוכלו למצוא בעצמכם אין ספור סיפורי הצלחה של צעירים שמוכרים בסכומי עתק בכל חודש וגם של אנשים שהחליטו להחליף מקצוע והפכו את האינטרנט למנוע צמיחה אישי משלהם. 

לתרגם יכולת וויראלית לכסף קל 

אם אתם יודעים להיות וויראליים אתם יכולים לעשות כסף באינטרנט פשוט על ידי שימוש ביכולת שלכם. אם אתם כותבים פוסטים ויראליים עם המון שיתופים או שיש לכם ערוץ יו טיוב מצליח או בלוג פופולרי, אתם יכולים להרוויח מהם יותר כסף. למשל:

  1. שיתופי פעולה פרסומיים – פרסומים בערוץ שלכם או באתר שלכם יכולים להניב לכם הרבה כסף. 
  2. חסויות – אם אתם מוכנים לתת חסות למותגים או חברות, אתם יכולים לעשות כסף קל. 
  3. שיווק שותפים – צרפו את הערוץ או האתר שלכם לתוכנית שיווק שותפים לתוספת הכנסה. 

מחפשים קורס שופיפיי אונליין כדי להקים חנות באינטרנט? בקרו באתר של שחר אשכנזי >>>

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.