יתרונות של אחסון שמתמחה במערכת וורדפרס

אחסון במערכת וורדפרס

אחסון במערכת וורדפרס הוא כזה שמתאים לבעלי אתרי וורדפרס, והוא אחסון ייעודי המסופק על ידי חברות אחסון שרוצות להקל על הדרך לאחסן אתר למשתמשים.

מלבד זאת לאחסון זה, ישנן יתרונות רבים, מה שהופך אותו לבחירה האולטימטיבית בקרב משתמשים.

אז מהן היתרונות של אחסון במערכת וורדפרס? הכנו עבורכם מספר יתרונות חשובים:

ביצועים טובים יותר – באמצעות מערכת האחסון המתקדמת, ניתן ליהנות מביצועים טובים יותר, כאשר הביצועים כוללים בחירת מיקום השרתים, יצירת דומיין חדש ובדרך כלל גם קבלת דומיין בחינם, וניהול של מספר אתרים בצורה קלה יותר.

יצירת דומיין טוב יותר – אחד היתרונות הבולטים של אחסון במערכת וורדפרס היא האופציה ליצור דומיין טוב יותר. יצרת דומיין מאפשרת הגדרות מתקדמות יותר.

טעינה מהירה – שימוש באחסון זה מאפשר טעינה מהירה יותר תוך שימוש בטכנולוגיות שמנהלות שמירה במטמון כולל מטמון מסדי נתונים, עמודים ועוד. באמצעות טכנולוגיה זאת ניתן להימנע מתוספים ויישומים אחרים.

תוספים טובים יותר – עוד יתרון בולט בשימוש באחסון וורד פרס הוא ספרייה שיש בה תוספי וורד פרס שחוסכים המון משאבים ותקציב לבעלי האתרים. התוספים קלים וזמינים להתקנה בכל עת.

טיפול בבעיות אבטחה  – באמצעות שירות של אחסון וורד פרס ניתן לטפל בצורה טובה יותר בבעיות אבטחה. טיפול באבטחה באמצעות חברה טובה שמספקת לכם את שירותי האחסון, תעזור לכם לטפל בבעיות אבטחה בצורה טובה יותר.

התקנה מהירה – את המערכת לאחסון אתרים ניתן להתקין בקלות, תוך העברת האתר משרתי אחסון אחרים בקלות וללא תשלום.

ביצוע ניטורים – באמצעות המערכת החכמה לאחסון אתרים ניתן לאפשר ניטורים במערכת באופן עצמאי, תוך ניטור אתרים שבבעלות המשתמש.

שליטה ובקרה בזמן אמת – אחסון זה מקנה בקרה טובה יותר ושליטה תוך ניהול גרסאות האתר בצורה טובה ונכונה. המערכת מאפשרת קבלת דוחות אחסון על בסיס קבוע, עם קבלת מידע אודות סטטיסטיקה גיבויים, ניסיון לפרוץ למערכת וכדומה.

לסיכום: אם יש לכם אתר אחד או מספר אתרים, זה הזמן להעביר את האתרים למערכת אחסון חכמה יותר ומתקדמת הרבה יותר שייעודית לאתרי וורדפרס.

 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.