אז מה חדש במכשיר LG G6?

טלפון חכם

טלפון חכם

בימים הקרובים אנו מצפים להשקה של חברת LG לטלפון החכם החדש שלה שיהיה דגם הדגל שלה הלא הוא ה-G6. לפני מספר הימים החברה העלתה לרשת היו טיוב סרטון שלא משאיר יותר מידי מקום לדמיון על המכשיר החדש ותכונותיו. מכשיר ה-G6 עתיד לספק הרבה רעש בתערוכת המובייל הקרובה בברצלונה ורבים טוענים ש-LG ככל הנראה תגנוב את ההצגה עם החידושים אותם תציג במכשיר החדש שלה. אז מה חדש במכשיר LG G6? את כל הפרטים החשובים ניתן לכם במאמר הבא. 

המסך של הG6

ראשית המסך של הדגם החדש יהיה ברזולוציה גבוהה יותר מקודמיו דבר שיאפשר חוויית משתמש ברמה גבוהה בזמן צפייה בתמונות ואפילו קליפים או סרטונים. מעבר לכך גודלו של המסך יהיה 5.7 אינץ׳ על יחס צפייה רחב יחסית של 9:18, דבר ששונה ביחס לדגמים קודמים, מה שאומר שהמסך מהווה את מרבית חלקו הקדמי של המכשיר. כמו כן תהיה למשתמש אפשרות לחלק את המסך לשני ריבועים שווים בחלוקה של 1:1 לשתי תמונות זהות בגודלן, או לשני מסכים. בעזרת המסך המתקדם למעשה יוכלו המשתמשים לעשות מגוון דברים עם הטלפון החכם שלהם כמו למשל קריאת מסמכים וספקים, צפייה בשתי תמונות שונות, שני פיצ׳רים שונים ועוד. 

מצלמת המכשיר

מכשיר הG6 כמובן מספק שתי מצלמות, קדמית ואחורית כאשר השדרוג המרכזי בהם מעבר לעובדה שהן מצוידות בחיישן 13 מגה פיקסל, תהיה באפשרותן של המצלמות לצלם תמונה בשטחי צילום רחבים מאוד בזוויות של 125 מעלות למצלמה האחורית ו-100 מעלות למצלמה הקדמית. בנוסף ספקטרום הרחב גם איכות התמונה עתידה להיות כמובן גבוהה יותר. 

שדרוגים נוספים

השדרוג משמעותי ביותר של דגם הG6 נחשף בסרטון שאותה שחררה הענקית הקוריאנית לרשת היו טיוב ולא משאיר יותר מידי מקום לספק הוא שהמכשיר יהיה עמיד בפני מים ובפני אבק. הדבר יהיה בהחלט בשורה מעניינת למשתמשי המכשיר שיוכלו לצלול עימו בבריכות וכמובן לא לדאוג מסביבה לחה או סביבה חולית. בכך בעצם מיישרת LG קו עם יצרניות טלפונים חכמים אחרים בהם הטכנולוגיה מאפשרת לצלול עם מכשיר הסמארט פון שלהם. בנוסף לכך ידוע כי גם איכות הסאונד של המכשיר עתידה גם היא להשתפר תודות לשיפור המעבד. 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.