האם כדאי לקנות לבן שלכם נייד חדש במתנה?

יבוא אביזרים מסין

למי מאיתנו, האנשים שיש להם ילדים, אין צורך עז לקנות מידי פעם לילדים מתנה יפה באמת? האמת היא, שזה מתחיל כבר ביום הראשון שבו הם מגיחים לעולם, כי כבר בתור תינוקות אנחנו רוצים שיהיה להם את כל מה שהם צריכים. זה צורך שהולך וגדל עם השנים, כך שאפשר להבין אתכם אם אתם תוהים האם לקנות לבן שלכם היום אייפון 4s או מכשיר נייד אחר שיהיה משוכלל ושיוכל לגרום לו אושר. חשוב לזכור שזו לא מתנה שיכולה להתאים לילד בכל גיל, כי אם הבן שלכם צעיר מידי אולי כדאי בכל זאת לקנות לו מתנה אחרת ולא טלפון נייד משוכלל כל כך.

קניית טלפון משומש

במידה והחלטתם שהבן שלכם הגיע לגיל שבו אתם יכולים לקנות לו טלפון נייד שבעזרתו הוא יתקשר עם העולם, כדאי לבדוק מה אתם קונים. תמיד עולה השאלה האם לא כדאי לקנות אייפון 4s, גלקסי 3 או כל מכשיר אחר מיד שנייה, כי על פי מיטב המסורת בקניות מיד שנייה אתם יכולים לחסוך לא מעט כסף. חשוב לדעת שכאשר מדברים על טלפונים ניידים זה אומנם נכון, אך לא בטוח שקנייה כזאת תוכל להיות מספיק טובה. כשקונים מכשיר משומש אי אפשר לדעת בדיוק מה רוכשים ואם אתם כבר קונים מתנה כל כך יפה אז עדיף שהיא גם תהייה טובה וחדשה.

האם צריך לעשות ביטוח למכשיר

השאלה השנייה שהרבה אנשים תמיד תוהים לגביה, זה האם צריך לעשות ביטוח למכשיר או לא. אין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת, כי למעשה יש אנשים שטוענים שזה כדאי ואילו אחרים מעדיפים לא לעשות את זה. במידה והחלטתם לעשות ביטוח כדאי יהיה לבדוק כמה תשלמו על זה, כי לא בטוח שזה משתלם.

 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.