כל הסיבות לקנות לעובדים טלפונים ניידים חדשים

אביזרים לנקסוס

ההחלטה לפנק את העובדים עם טלפון נייד חדש וחכם זו החלטה נכונה, והאמת היא, שהעובדים של היום בהחלט מחכים לכך. הם מדברים על זה ביניהם ואתם יכולים להיות בטוחים שהם לא רוצים להמשיך להשתמש בטלפון הנייד שקניתם להם לפני שנים על חשבון החברה. לכן בהחלט כדאי שתהפכו את המחשבה הזאת למציאות, בין אם אתם חושבים לקנות לעובדים iphone 6s ובין אם אתם חושבים על כל טלפון נייד אחר. אומנם זה נכון שמדובר על הוצאה כלכלית בלתי מבוטלת, אך יש לכך גם יתרונות רבים:

  1. הרגשת העובדים: הם ירגישו שאתם משקיעים בהם, ישמחו ותפוקת העבודה שלהם תהייה גבוהה יותר.
  2. הזמינות: עם טלפונים חכמים כמו iphone 6s העובדים תמיד יהיו זמינים.
  3. המחירים: אם תיקנו מספר רב של מכשירים ניידים בו זמנית תשלמו פחות על כל מכשיר.

לקריאה נוספת על iphone 6s.

איך בוחרים את המכשיר המתאים?

אם תתחילו לשאול את העובדים מה דעתם ואיזה מכשיר נייד הם היו רוצים שתיקנו להם, סביר להניח שתקבלו הרבה מאוד תשובות מגוונות ולכן לא בטוח שזו השיטה הכי טובה שיש. לעומת זאת, אם תתייעצו עם בעלי עסקים אחרים, תשמעו מה הם קנו לעובדים שלהם ותקראו חוות דעת אודות המכשירים השונים, הרי שכך יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור. כדאי להשקיע בבחירת הנייד החדש שאתם קונים לכל עובד כי בסופו של דבר אתם עושים זאת כדי שהם יהיו מרוצים ולא רק כדי שתוכלו להשיג אותם בכל רגע.

בדקו היכן זה הכי משתלם

לבסוף, עוד דבר שכדאי להתעמק בו, זו השאלה כמה תשלמו על המכשירים הניידים בכל חנות. אתם לא באמת חייבים לבחור את החנות שבה המכשירים האלה הכי יקרים וטוב תעשו אם תשוו קצת מחירים.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.