קידום אתרים אורגני

כל מי שיש לו אתר אינטרנט, אפילו אם מדובר בעסק קטן או בעל מקצוע מקומי, שמע בוודאי יותר מפעם אחת את הביטוי SEO. הוא בוודאי קיבל לא מעט המלצות לבצע תהליכי SEO, ובוודאי שמע עד כמה התהליכים האלה חשובים להצלחת האתר, קידומו וחשיפתו בקרב הגולשים. ייתכן מאוד שהוא תהה, מה זה בדיוק seo  שכולם מדברים עליו.

ובכן, SEO זה ראשי תיבות Search Engine Optimization, קרי אופטימזציה למנועי חיפוש. לפני שנתחיל, רק נדגיש, אומנם הכוונה למנועי חיפוש אך ברמת העיקרון מדברים בעיקר על מנוע החיפוש של גוגל.

הרעיון של SEO הוא לקחת את האתר ולהתאים אותו לכללים של גוגל, להתאים אותו למבנה שגוגל מבקש, ובמקביל גם לעשות תהליך של קידום האתר במנוע החיפוש עצמו, כך שגולשים אשר יקלידו ביטויים שקשורים לתחום בו מתעסק האתר, ייחשפו אליו בעמודים הראשונים של גוגל. המטרה של כל מי שעוסק ב-SEO, זה להגיע לעמוד הראשון בגוגל בביטויים שנחשבים בולטים, ביטויים אשר יש בהם את הכי הרבה חיפושים.

בעיקרון SEO מתבסס על כלל אחד מאוד פשוט, אנחנו רוצים להגיע לקהל שמחפש אתרים מהסוג שלנו. היופי בתהליכי SEO הם, המיקוד שלהם באופן ספציפי בקהל אליו אנחנו רוצים להגיע. זה מה שמבדיל בין פרסום באינטרנט, כולל SEO, לבין פרסום במקומות אחרים, שהוא לא יכול להיות ממוקד על פי חיפוש, גיל, מין או כל מאפיין אחר, באופן בולט כמו באינטרנט. כשאנחנו שמים דגש על ביטויים מסוימים, אנחנו יודעים בוודאות שיש כמות מסוימת של אנשים שמחפשים את אותם ביטויים, והם עושים את זה בשביל למצוא אתרים שיכולים להתאים להם.

תהליך SEO אצל חברה לקידום אתרים הוא ארוך ולא פשוט, הוא דורש הרבה מאוד סבלנות, הרבה מאוד ניסוי וטעייה, הרבה מאוד זמן, ולא פעם הוא מחייב לבצע אותנו שינויים מהותיים. אך היופי הוא, שאנחנו יכולים לראות את התוצאות, בין אם זה במספר החשיפות לאתר ובין אם זה באופן הרבה יותר ממוקד, בכל מה שקשור לביצוע הזמנות, רכישות וכדומה. בסופו של דבר, זו המטרה שלנו.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://silverbull.co/

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.