מאגרי תמונות מומלצים עדכון רשימה 2020

מאגרי תמונות מומלצים

נכון להיום כמות האתרים שמוקמת אונליין רק הולכת וגדלה בצורה כבירה, עוד יותר בשל נגיף הקורונה שמביא יותר עסקים להקים אתרים שדרכם הם יכולים להיות נגישים ללקוחות בשעה שבה העסקים שברחוב סגורים. דבר זה אומר כי הדרישה עבור תוכן לאות האתרים גדלה אף היא בקצב מהיר, ולצד הצורך בכתיבה של טקסטים עבור האתרים, יש צורך גדול מאוד בתמונות וסרטוני ווידאו שחשובים מאוד עבור אתר שבו הרבה יותר נעים לגלוש ולהבין את המסרים העיקריים. מהין בדיוק מביאים את כל התוכן הזה? טקסטים מזמינים מכותבי אתרים, ותמונות קונים או מורידים מאתרי מאגרי תמונות מומלצים.

Freepik

אתר מאוד בולט מבחינת אתרי מאגרים שלהם יש מיליוני תמונות  להורדה והמוני מעצבים וגרפיקאים שאל האתר הזה פונים. התמונות מן האתר הזה זמינות לשימוש עם יצירה של חשבון משתמש שעולה כסף, וכן, ישנה התנייה של מתן קרדיט לתמונה היכן שהיא הועלתה…

Pixabay

אתר עם פופולאריות גבוהה אצל בעלי אתרים שלהם אין תקציב גבוה עבור כל הוכן שצריכים להעלות אליו. מדוע? כי התמונות זמינות להורדה באיכות גבוהה כאשר הן אינן מצריכות הקמה של מנוי והן נמצאות באתר הזה ללא עלות של שימוש בכלל. כולל הצורך ליצור קרדיט לבעל התמונה שאינו קיים. כל זה יוצר תדירות גבוהה של שימוש בתמונות הללו, כי כולם מעדיפים הורדה ללא עלות וחיסכון כספי ענק.

Depositphotos

אתר עם מאגר של מעל למאה מיליון תמונות באיכות נפלאה. המחירים משתלמים מאוד ביחס למאגרי התמונות המתחרים, והיכן שיש מבחר רחב יש סוכי הרבה יותר טוב למצוא את התמונה המדויקת שאותה עבור האתר או הרשת החברתית מחפשים.

ShutterStock

זהו המאגר שנמצא באחוזי השימוש הכי גבוהים מבין כל יתר המאגרים בעולם, כאשר יש בו מאות מיליוני תמונות שמביאות מבחר רחב של תמונות עם מבחר רחב של מנויים שאיתם אפשר לבחור את כמות התמונות להורדה בצורה הכי רלבנטית.

מזומנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר – חברת קילרמדיה.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.