הקשר בין אחסון וקידום אתרים

קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים בחו"ל

רוצים לדעת מה הקשר בין אחסון אתרים לבין קידום אתרים? במאמר הבא נספר לכם הכל על הקשר בין השניים.

כיום הדגש בהקמת אתר הוא על הקמת אתר איכותי ואחסון האתר במקום שיכול לספק לכם חבילות אחסון טובה ודומיין נגיש. כעת חשוב לייצר גם תנועה טובה לאתר שתספק היענות של גולשים לאתר. קידום אתרים הוא חלק מהתנועה והוא מגיע לייצר 'באאז' באתר שלכם.

הקשר בין אחסון וקידום אתרים הוא העזרה שקידום נותן והחבילה שתספק חברה אחסון האתרים שלכם.

אז מה רצוי שתספק לנו חבילת אחסון האתרים?

איכות אתר טובה – ראשית כל חשוב כי איכות האתר שלכם תהיה מספיק טובה. ברגע שעמודי האינטרנט יתאימו למנוע החיפוש וסדר תוצאות החיפוש שלכם יהיו טובים – גם תוצאות החיפוש יהיו לטובתכם. חשוב שחברת קידום האתרים ואחסון האתרים יעמדו לפי הפרמטרים של עמודי האתרים ותוצאות החיפוש הגבוהות, ויספקו ביטויים גבוהים גם בכל הנוגע לדומיין וגם בכל הנוגע לתכנים באתר. כיום ישנם חברות שמספקות אחסון וקידום ולכן חשוב שהיה סנכרון בין השניים.

חבילת אחסון אטרקטיבית – עוד חשוב לשים לב לחבילת אחסון אטרקטיבית. שימו לב כי חבילת האחסון שלכם מספיק טובה. שימו לב כי נעשה שימוש בביטוי זנב ארוך במאמרים שלכם באתר, גם אם לא נעזרתם בחברת קידום, וכי יש לכם מינימום נפילות שרתים, כי הזמינות גבוהה, וכי פעילות קידום האתרים שלכם לא נפגעת. גם מהירות השרת חשובה.

מיקום גאוגרפי – מיקום הגאוגרפי של החברה ממנה אתם רוכשים את חבילת האחסון חשובה מאד לקידום האתר. מקמו את האתר שלכם קרוב למקום החברה שלכם. אם החברה שלכם בארץ, בחרו חברת קידום אתרים בארץ ולא בחו"ל. אם במוצר שלכם פונה לקהל יעד ישראלי,  חשוב לבחור גם כן בחברה ישראלית לקידום ואחסון, ובכך למקד את קהל היעד לקהל ישראלי. חשוב להיות ממוקדים לקהל הנכון הן מבחינת הזמינות והן מבחינת הקידום.

שימו לב לתמיכה הטכנית – בחרו בחברת אחסון וקידום שיכולה לספק לכם תמיכה טכנית בכל זמן. תמיכה טכנית חשובה גם לקידום האתר שלכם וגם למקרה של נפילת שרתים. אל תתפשרו על חברה שאינה יכולה לספק תמיכה של 24 שעות ביממה.

לסיכום כדי לקבל את החבילה הטובה ביותר, כדאי לבחור חברה שיכולה לתת את חבילת השירותים המשתלמת והטובה שניתן, הכוללת: אחסון אתרים, קידום אתרים ותאפשר דרכה קניית דומיין.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.