פרסום מאמרים – לשם מה אנחנו צריכים את זה?

פרסום מאמרים

ישנם כלים שונים כיצד אנחנו יכולים לקדם את האתר שלנו באינטרנט. אחד הכלים החשובים וההכרחיים הוא פרסום מאמרים ברחבי הרשת. אנחנו יכולים לעשות את זה דרך אתרים כלליים אשר מספקים במה לפרסום מאמרים בכל תחום ותחום, וכן אנחנו יכולים לעשות את זה דרך בלוגים, פורומים או אתרים ספציפיים אשר מתייחסים לתחום שלנו. למשל, אם אנחנו רוצים לפרסם מאמרים בתחום של רפואה אסתטית, אז אנחנו נחפש אתרים שעוסקים בכך.

צריך לומר, יש חשיבות רבה לפרסום המאמרים באינטרנט, אך גם יש חשיבות רבה למקום בו אנחנו בוחרים לפרסם אותם. לא בכל מקום בו נחליט לפרסם את המאמר זה בהכרח ישתלם לנו, בין אם זה מבחינת חשיפה ובין אם זה מבחינת "כוח קידום", כלומר, יש אתרים שההתייחסות אליהם היא שונה, היא פחות משמעותית מאשר אתרים אחרים. לכן אנחנו צריכים מחשבה בשאלה, איפה אנחנו בוחרים לפרסם את המאמרים שלנו.

לשם מה צריך לפרסם מאמרים ואיך בוחרים איפה לעשות את זה

אחד הרעיונות של קידום ושיווק באינטרנט הוא להביא לידי כך שהגולשים יקבלו מענה לצרכים שונים, מענה רלוונטי, אקטואלי עבורם. דרך פרסום מאמרים באתרים שהם גם רלוונטיים הם יכולים לקבל מידע רב על מה שאנחנו עוסקים בו. לכן חשוב שאנחנו נפרסם מאמרים באתר שלנו ולכן חשוב שאנחנו גם נפיץ מאמרים באתרים אחרים אליהם מגיעים הגולשים.

כאמור, יש חשיבות לאתרים בהם נפרסם את המאמרים, שכן הם צריכים להיות מפורסמים, קודם כל באתרים שקשורים לנושא, שיש רלוונטיות לתוכן שאנחנו כותבים עליו, וכן, זה צריך להיות באתרים משמעותיים, אתרים עם חשיפה. לכן אנחנו צריכים לחפש אתרים חזקים שזוכים לחשיפה והצלחה ברשת, ואז אנחנו נוכל ליהנות מכך.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.