קידום אתרים אורגני – איזה אנשים אחראים על קידום אתרים?

קידום אתרים אורגני

יש תחומים בהם יש צורך לקבל שירות של מומחים. בדיוק כמו שלא נלך לרופא שיניים שאין לו רישיון או נתקן את הרכב שלנו במוסך שהוא לא מורשה – כך גם לא כדאי לנו לנסות לקדם את האתר שלנו באופן אורגני בגוגל בכוחות עצמנו או בעזרת מקדם שהוא לא מקצועי במאה אחוז. כאשר אנחנו רוצים להניע את האתר שלנו ולהגדיל את התנועה שיש בו כדאי לנו לשכור את השירותים של מקדם אתרים מקצועי או חברת קידום שתחום המומחיות שלה הוא קידום אתרים אורגני. בכל חברת אתרים יש אנשי מקצוע רבים שאחראים על קידום האתר – כאשר מי שמנהל אותם הוא מקדם האתרים. חוץ מהמקדם עצמו יש אנשי מקצוע נוספים שאחראים על הקידום ותורמים לו כמו עורכי תוכן, כותבי תוכן, מתכנתים, מעצבי אתרים, בוני אתרים, מעצבים גרפיים ועוד…

קידום אתרים אורגני – ועורכי תוכן

חלק חשוב מהקידום של כל אתר אינטרנט הוא התוכן שיש באתר. כאשר אנחנו רוצים שהאתר שלנו יהיה איכותי הן מבחינת חוויית הגלישה של הגולשים והן מבחינת הציון שגוגל ייתן לו כדאי לנו לתת לכותבי ועורכי תוכן מקצועיים להיות אחראים על התכנים שיהיו באתר שלנו. קידום אתרים אורגני מצריך כתיבה של תכנים רבים בהתאמה הן לתחום של העסק והן למילות המפתח בהם נרצה שהאתר שלנו יהיה מקודם בגוגל. כל חברת קידום אתרים מקצועית ואמינה מקפידה להעסיק כותבי ועורכי תוכן איכותיים שאחראים על כתיבת התוכן שעולה לאתר שלנו.

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני – ומתכנתים

כל חברת קידום רצינית מעסיקה גם מתכנתים שהתפקיד שלהם הוא לסייע לצוות הקידום של האתר להפוך את מהירות הטעינה של האתר למהירה יותר וגם לבנות את האתר כך שהוא יהיה יותר איכותי מבחינת הפונקציות שהוא מציע לגולשים כמו למשל התאמה של האתר לנייד או בנייה של אפליקציה מיוחדת לעסק שלנו. התחום של קידום אתרים אורגני הוא תחום דינמי והוא דורש מכל חברת קידום להעסיק אנשי מקצועי שיש להם ידע עדכני בטכנולוגיות הכי חדשות שיש בתחום כולל מתכנתים שיש להם שליטה במגוון רחב ככל הניתן של שפות תכנות. כאשר באתר יש בעיות פעמים רבות מתכנת איכותי יכול להפוך אותו לאתר טוב יותר כך שהבעיות בו יפתרו ולא יפריעו לאתר להיטען. השקעה בתכנות הקוד של האתר תשפר את חוויית הגלישה בו ומכאן גם את הקידום והמיקום של האתר בגוגל.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.