טיפול אונליין – גם אחרי הקורונה

טיפול אונליין

לא מעט אנשים מודעים לעובדה שהם יכולים לקבל טיפול פסיכולוגי באמצעות שיחת וידאו אונליין.
אולי נדמה לכם שהדבר מתבצע בצורה זו בין היתר בשל נגיף הקורונה, אך האמת היא קצת שונה, הטיפול היה גם פופולארי לפני שהנגיף הגיע לבקר אותנו.

כאן נכתוב על טיפול אונליין אחרי הקורונה.

האם טיפול אונליין הוא יעיל?

לא מעט אנשים שואלים את עצמם האם טיפול פסיכולוגי אונליין, פחות מועיל מטיפול פרונטאלי, ויש מקום לשאלה זו. אנו מורגלים לשבת פנים אל מול פנים, בקליניקה של הפסיכולוג, וחשוב לדעת כי ישנן עוד שיטות טיפול, לא פחות יעילות.

טיפול שעובד

גם פסיכולוגים נוטים להתלבט בשאלה האם טיפול אונליין הוא אכן יעיל, אך עם הזמן והניסיון הם גילו שהטיפול אכן עובד, מבטיח תוצאות אליהם המטופל התכוון להגיע מלכתחילה, שיעורי ההצלחה הינם גבוהים במיוחד, ואין צורך להטריח את עצמכם ולהגיע לקליניקה של המטפל, אתם תקבלו טיפול מהמקום שהכי נוח לכם, כמובן זהו הבית.

לעבור תהליכים משני חיים

באמצעות טיפול אונליין, אנשים יכולים לעבור תהליכים, להגשים את עצמם, להשתחרר מעכבות, כל זאת באמצעות אינטראקציה אונליין עם המטפל, אפילו אם הם מעולם לא נפגשו.

מפגשים חד שבועיים

טיפול אונליין מתבצע פעם אחת בשבוע, אורך הטיפול תלוי במקרה ובמטופל, ולמרות שאין מדובר בטיפול פרונטאלי, טיפול אונליין נמצא כאפקטיבי. הרי אנו חיים בעידן וירטואלי אשר בזכותו כל העולם השתנה, ויש לדעת כיצד לנצל את הפלטפורמה האינטרנטית, במיוחד בזמן שהקורונה עדיין חוגגת.

טיפול פרטני באווירה אינטימית

טיפול אונליין מבטיח הצלחות רבות, הרבה אנשים טוענים שהוא הציל את חייהם ואף לימד אותם איך להתמודד עם דכאון, הוא מתנהל בצורה אישית ויעילה, ורמת הטיפול איננה שונה מטיפול פסיכולוגי פרונטלי.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.