ממי אפשר לבקש המלצה על יועץ זוגי?

no sex

משבר זוגיות יכול לקרות לכל אחד, אנו חווים ועוברים תהליכים רבים בחיים בכלל והזוגיים בפרט שיכולים לסכן את הזוגיות והאידיליה שהייתה. ובכל זאת לא סתם אתם ביחד הרי יש שם משהו שמשך אתכם אחד לשני ואתם רוצים להמשיך את אותה אהבה שנוצרה . אבל כדי שאותה אהבה תחזור אתם צריכים לשאול שאלה עיקרית אחת האם אתם רוצים להחזיר אותה? האם מכל סיבה שהיא אתם רוצים לתת לזה צ'אנס כי אתם יודעים שאתם אוהבים זה את זו? במידה והתשובה חיובית מומלץ לפנות לייעוץ זוגי. בייעוץ הזוגי תפגשו כלים לשיפור הזוגיות וחזרה לזוגיות שהלכה לאיבוד.

מכרים ממליצים על יועץ זוגי

דרך אחת שבה אתם יכולים לקבל חוות דעת אמינה ממקור ראשון היא לבקש המלצה על יועץ זוגי מזוג מוכר שאתם יודעים שעברו תהליך של ייעוץ זוגי והוא הצליח להם. אם זה משפחה, חברים או אפילו חברים לעבודה שאתם מרגישים איתם מספיק פתוחים וגלויים. חוות דעת מזוגות שעברו תהליך זהה יכולה להיות משמעותית ולחסוך הרבה ריצות ובירורים שלא תמיד מעלים ומספקים את התשובה.

הרשת החברתית ממליצה

עולם הטכנולוגיה כבר מזמן התקדם ויחד איתו גם נושא ההמלצות בכל מיני מקצועות ותחומים שונים. עם השנים הפכה הרשת האינטרנטית למקור מידע מוביל שמספק לא מעט תובנות ותשובות לשאלות באופן מהיר ויעיל. אחד התחומים הוא המלצות את ההמלצות למשל על ייעות זוגי ניתן למצוא בפורומים או באתרים המתייחסים לתחום הזה. אם אינכם מכירים מישהו קרוב שעבר ייעוץ זוגי ובכל זאת אתם רוצים למצוא את התשובות ניתן למצוא אותם ברשת. אנשים שהם בדיוק במצב שלכם או שעברו תהליך של ייעוץ הזוגי ורוצים להמליץ על היועץ שטיפל בהם ועזר להם לחזור בצורה בריאה וטובה יותר לזוגיות אחרת נחושה ונכונה יותר.

אל תסתפקו בפורום אחד או אתר אחד בלבד, שוטטו ברחבי הרשת יש הרבה פורומים ואתרים וגלו כמה מידע אתם יכולים לקבל ממקורות אלו.

היכרות עם יועץ זוגי ללא התחייבות

כפי שהוזכר אתרי האינטרנט הם ציר מרכזי גם למטופלים וגם למטפלים. יש מטפלים שיש להם אתר אינטרנט ודרך האתר ניתן לקבוע פגישה ולבדוק אפשרות טיפול. לאחרונה יש פניות רבות לאתרים כאלו וחלק מהמטפלים החליטו כי הם מספקים ייעוץ ראשוני ללא התחייבות. כך גם המטופלים יכולים לבדוק אפשרות האם המטפל מקצועי, מתאים להם מבחינת האישיות ועוד פרמטרים רבים. לכן אם אתם מחפשים ייעוץ זוגי נסו לבדוק אפשרות לפגישה ראשונית ללא תשלום.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.