ספא ברחובות למסיבת רווקות – לוקיישן מפתיע ומהנה

women-936549_640

במקרים רבים, כשנשים מחפשות מקום לערוך בו מסיבת רווקות, הן ממקדות את החיפוש בשני אזורים עיקריים במרכז הארץ, קרי אזור תל אביב, הרצליה, רמת השרון, או באזורים מחוץ לכרך הגדול, הרחק מההמולה, בצפון או בדרום.

זה טבעי, הרי האזור הראשון נראה נוצץ ונדמה שיש בו לא מעט מקומות איכותיים שמזמינים לערוך בהם מסיבות רווקות, והאזורים השניים שציינו, הם מקומות שלווים, שכוללים טבע, נוף, שלווה, כל מה שצריך בשביל לחגוג מסיבת רווקות סוערת או שקטה.

אך אנחנו רוצים להציע לכן מקום קצת שונה לחגוג בו מסיבת רווקות או יום כיף עם החברות – ספא ברחובות. מין שילוב של שתי האופציות גם יחד. מצד אחד, מקום בו אפשר לערוך אירועים ומסיבות רווקות נוצצות וזוהרות, לא רחוק ממרכז העיר, קצת ליד ההמולה הגדולה, ומצד שני, מספיק רחוק בשביל שזה יהיה משוחרר, שלוו, רחובות נחשבת לעיר שקטה, עיר פרברים טיפוסית, אף על פי שהיא גדלה וצמחה במהלך השנים, עדיין מדובר בעיר עם אווירה כפרית, משהו נשאר בה מהימים שעברו.

מדוע משתלם לערוך מסיבת רווקות בספא ברחובות?

נתחיל מהבסיס, מסיבת רווקות בספא זו לא עוד מסיבה. אפשר לערוך מסיבה רגילה בוילה או במועדון, אך מסיבת רווקות בספא היא דבר מיוחד. המסיבה כוללת עיסויים מסוגים שונים, אבנים חמות, ג'קוזי, ועוד מגוון פינוקים שהכלה לעתיד תהנה מהם אך גם חברותיה ובנות משפחתה.

מדובר על מקום אינטימי שאפשר לסגור רק לצורך האירוע ובכך אף אחד זר לא ייכנס ולא יפריע. המקום נמצא באיזור מרשים ושלוו, ומלבד כל הפינוקים שתיארנו, הוא מעניק לחוגגות גם ארוחת בוקר או צהריים, על פי בחירה. מדובר באטרקציה מובילה.

רחובות, כאמור, זו עיר פרברים שקטה ושלווה. מצד אחד היא נמצאת מרחק 40 דקות מתל אביב בערך, מצד שני, יש בה היום מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה ופאבים, כך שאם רוצים אפשר לשלב במסיבה, יום פינוק בספא ולאחר מכן, ארוחה טובה במסעדה או ערב דרינקים של בנות בלבד, רגע לפני שהדבר האמיתי מתחיל.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.