הספר של עצמך: עיצוב תסרוקות עם מכונת גילוח לראש

מכונת גילוח לראש

אם גם לכם, כמו לגברים אחרים רבים, נמאס מהביקורים החוזרים אצל הספר שלא תמיד קולע לטעם שלכם ומבזבזים לכם הרבה מאד זמן וכסף, שווה לכם לדעת שבהחלט ישנה אופציה אחרת. בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים מגלים את היתרונות הרבים של תספורת בבית באמצעות מכונת גילוח מקצועית לראש. קודם כל אתם לא תלויים בשעות של הספר שלא תמיד פנוי בשבילכם, שנית יש לכם את החופש האומנותי והאופנתי לנסות בכל פעם תספורת חדשה, ולבסוף אתם חוסכים בכל פעם הרבה מאד כסף. אם זה קורץ גם לכם, הנה כמה רעיונות לתספורות שתוכלו לעשות בבית.

תספורת מדורגת

לפני שתצאו לדרך כדאי בהחלט לקבל המלצות למכונת גילוח לראש, ואנו ממליצים על אחת שנטענת במהירות ושמגיעה עם אפשרות לשינוי אורך הגילוח בקלות. התכונה השנייה אגב חיונית מאד לתספורת מהסוג המדורג, שכן חייבים להתמקצע ולהבין איך לספר את השיער באורכים שונים על מנת להגיע לתוצאה האידיאלית. התספורת המדורגת היא תספורת מאד אסתטית, גברית, נוחה ופשוטה. הרעיון הוא לספר את הצדדים של הראש באופן מדורג, כך שהשיער בעורף יהיה הכי קצר וככל שעולים לכיוון הפדחת הוא יותר ארוך. השיער למעלה הוא ארוך יותר מהשיער בצדדים אבל עדיין מעוצב בצורה יפה, וזה יוצר מראה אסתטי ונעים.

מוהיקן

מוהיקן היא תספורת מדליקה וצעירה שתוכלו לעשות בעצמכם בלי ספק בבית. יש כל מיני סוגים של מוהיקן, אבל בגדול הרעיון הוא פס של שיער החוצה את כל הראש לחלוטין כאשר כל השאר מגולח למשעי. את השיער שלא סיפרנו אפשר להעמיד עם ג'ל וזה מותיר מראה מאוד צעיר, ייחודי ועכשווי.

גילוח חלק

לבסוף, מי שלא רוצה להתעסק עם דירוגים יותר מדי ובמיוחד למי שמקריח והשלים עם המצב, גלח זו תספורת פשוט מצוינת שאפשר לעשות לבד בבית. כל מה שצריך זה כמה דקות פנויות של מעבר עם המכונה בגובה אפס מ"מ על הראש ואתם מסופרים ונקיים.

בשורה התחתונה, יש עוד לא מעט אופציות ותספורת בבית היא בהחלט אופציה נוחה, פשוטה ומהירה.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.