הפטרייה – ויראליות במיטבה

הפטרייה

מאז התפתחות האינטרנט והחיים הוירטואליים, ישנם יותר ויותר אתרים ברשת שמספקים תכנים ויראליים מעולים.

באתרים ניתן למצוא בכל זמן תכנים מעניינים, תוך שאיתור האתרים קל במיוחד, וזאת משום שהתכנים מוצעים לכל מי שגולש באינטרנט או פעיל ברשתות החברתיות.

אחד האתרים שמציגים תכנים וריאלים מעניינים, הוא אתר התוכן הפטרייה, שמציע מגוון תכנים וריאלים מעניינים בנושאים שונים שמעניינים כמעט כל אחד ואחד.

התכנים קצרים אך מספקים, והם כאלה שקל וכיף לקרוא.

אם אתם מחפשים אחר אתרים שיש בהם תוכן ויראלי מעניין, כדאי שתכנסו לאתר הפטרייה איליו ניתן לגשת מכל מחשב או מכשיר נייד.

אבל מה הם התכנים שיש בפטרייה?

אתר זה מכיל מגוון תכנים, תמונות, קטעי וידאו, GIF  , טיפים מעניינים, עצות טובות ועוד. באמצעות האתר ניתן להרחיב אופקים, לצחוק, ללמוד דברים חדשים, להעביר את הזמן הפנוי, וליהנות משלל טיפים ועצות טובות.

תכנים באתר פטרייה

בפטרייה ניתן למצוא תכנים מעולים ביניהם: המלצות על סרטים טובים, הצצות מאחורי הקלעים של סרטים ותוכניות טלוויזיה, תמונות סלפי מצחיקות, מידע בנושא טכנולוגיה, קוויזים, משפטים מצחיקים, סטטוסים מצחקים, עצות בריאות, רכילות חמה על סלבס ושלל תכנים מעולים.

מי יסד את אתר הפטרייה?

את האתר ייסד רועי פרבשטיין שהוא גם עורך האתר, תוך שישנם כמה בעלים נוספים לאתר ביניהם: גלעד גזית ואור כהן. כולם מתפעלים את האתר ומזינים בו בכל יום תכנים מעניינים.

אז אם אתם רוצים ליהנות מתכנים כיפיים אודות בעלי חיים, אופנה, אוכל, גאדג'טים חדשים, טכנולוגיה, קעקועים מוזיקה מדליקה ועוד –  זה הזמן לבדוק את האתר שגורם לרבים לצחוק, להתרגש וללמוד יותר על החיים.

 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.