מה ההבדל בין מקבוק פרו למקבוק אייר

ההבדל בין מקבוק פרו למקבוק אייר

כל מחשב מגיע עם תכונות שמהווים יתרון עבורו ואלה עולים על שאר המתחרים באותה הקטגוריה. כמובן שמעבר ליתרונות הקיימים במחשב מסוים, לצד זה קיימים גם חסרונות. מעבר לכך, כמו במבחני טעימה כך גם כאן נכון המשפט ש"על טעם ועל ריח…" אתם יודעים את ההמשך.

מה ההבדל בין מקבוק פרו למקבוק אייר?

קיימים הבדלים רבים בניהם, אם זה בפרטים הנראים לעין, או בגוף המחשב עצמו. הפרו חזק יותר מהאייר בהפרש מסוים, קראו על כך כאן https://www.agasnagus.co.il/תיקון-macbook-pro/, למרות שהאייר החדש מראה תוצאה די יפה. לפרו יש כמות ליבות גדולה יותר, וכן יותר פיקסלים, כרטיסי מסך יותר חזקים וכו'.

עריכות מחשב גדולות ומסועפות יותר, אם ייעשו במחשבי הפרו, התוצאה מבחינת עוצמת העיבוד, וכן העלאה של חומרות גדולות, ותוכן מורכב, תהיה קלילה יותר ומהירה יותר וההתעסקות בדברים המשניים שגובה מכל משתמש מחשב שעות רבות, תהיה קצרה יותר במחשבי הפרו

למה כדאי להשקיע בקניית במחשב מקבוק של אפל?

מחירם של המוצרים של אפל בדרך כלל גבוהים ויקרים מאוד. אם תרצו מחשב שיחזיק לכם שנים וימשיך לעבוד ללא יותר מידי בעיות ובאופן חלק יחסית, כנראה שיהיו אלה מחשבי המק' המצוינים שיתנו את התמורה לעלותו הגבוהה ולכן רכישה של אחד כזה תקל עליכם את העבודה, בעיקר אם היא כזו המצריכה תוכנות על כבדות ומסועפות

הטכנולוגיה שהושקעה במחשבים אלה היא בלעדית לאפל וייחודית לה, וכן נותנת השראה לעולם הטכנולוגי הכללי ולאופן בו יש לראות את המחשב שלנו. חוזק ועוצמה, בכל הקשור לצבירת נתונים והתגברות על עומס על המערכת או העלאת נתונים בקצב מהיר היא ערך חשוב שיש במחשבי המקבוק של אפל, הקליקו למידע נוסף.

כמה עולה מחשב של אפל?

מחשב נייד Apple MacBook Air 13 MQD32HB/A המצוין, נע באזור שבין 2900 ₪ ל 3800 ₪. הוא אולי לא המחשב הטוב ביותר של אפל אך הוא בהחלט מתמודד ראוי מול הקטגוריה שאיתה הוא מתחרה. מדובר במחשב מבריק לכל הדעות.

מחשב נייד Apple MacBook Pro 15 MR942HB/A לעומת זאת, הוא בליגה של הגדולים ובשביל לרכוש אותו תצטרכו להיפרד מ 9000 ₪ לפחות.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.