קידום אינסטגרם – כיצד הוא יכול לעזור לנו?

קידום אינסטגרם – כיצד הוא יכול לעזור לנו?

כפי שאנחנו יודעים,  ישנן מספר רשתות חברתיות שאנחנו יכולים להיעזר בהן, בין אם זה לצרכים אישיים ובין אם זה לצרכים עסקיים. אחת מהרשתות המובילות, בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים, היא רשת אינסטגרם. 

מאחר ומדובר ברשת חברתית מאוד פופולארית, אזי שאנחנו חייבים לקחת אותה בחשבון כשאנחנו ניגשים לתהליך של קידום העסק שלנו ברשת בכלל וברשתות חברתיות בפרט. זה אומר שאנחנו צריכים להפנות לכך תקציב מסוים, וכן אנחנו צריכים לפנות לתהליך זה זמן בשביל שנוכל לייצר תהליך עבודה נכון ואפקטיבי. 

קידום אינסטגרם נעשה בדרכים שונות, בין אם זה באמצעות פוסטים ממונים הכוללים סרטונים ותמונות, כפי שנהוג ברשת זו, כמו כן, אנחנו צריכים לכתוב דברים שימשכו את העין, לתייג גורמים שיכולים לעזור לנו בקידום, לציין אשטגים פופולאריים וכן חשוב מאוד שנדע לשווק את העמוד שלנו באינטסגרם, בשביל למשוך גולשים לעקוב אחרינו. 

למה חשוב שנשקיע בפרסום באינסטגרם?

התשובה לכך היא מאוד פשוטה, מדובר ברשת חברתית שיש לה קהל רחב ונאמן, במקרים רבים אפילו יותר מאשר ברשתות חברתיות אחרות, כולל בפייסבוק. מעבר לכך, מדובר על רשת חברתית שמחוברת גם לרשת הפייסבוק. פרסומים שעולים באינסטגרם זוכים גם לחשיפה מסוימת ברשתות חברתיות אחרות. 

חשוב גם לציין, היום כלי תקשורת רבים שואפים את המידע שהם מפרסמים לצופים או קוראים, מרשתות חברתיות ובפרט אינסטגרם, הם דואגים לפרסם פרסומים שונים מתוך הרשת וכן לציין עמודים פופולאריים. אם אנחנו נצליח למשוך את תשומת ליבם באמצעות שירותי הקידום של חברת STRA, אין ספק שנצליח לייצר לעצמנו חשיפה נרחבת שיכולה להביא לתוצאות איכותיות. 

בסיכומו של דבר, מדובר על כלי לפרסום ושיווק מאוד יעיל וחכם, בעלות יחסית נמוכה עם חשיפה מאוד משמעותית ומגוונת.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.