סרטי תדמית אנימציה – איך עושים זאת נכון

סרטי תדמית אנימציה - איך עושים זאת נכון

סרטי תדמית ואנימציה הפכו לאחרונה לדרך היעילה והנוחה ביותר לעביר מסרים. בכך, אנו רואים על מסך הקולנוע: יותר חידושים מלהיבים לקלסיקות של דיסני. כמו חידוש ל'מלך האריות' האגדי. חידוש לסרט 'דמבו' אותו מכירים כל הילדים. חידוש מקסים ל'יפיפייה והיחפן' והיד עוד נטויה. 

מלבד זאת, במרוצת השנים כבר נחשפנו לחידושים בתחום. Boico מציינים למשל יצירת הסרט "אווטר" שחשף את טכנולוגיית התלת מימד. שילוב של אנימציה עם שחקנים אמיתיים כמו בבסרט "טד" ושאר חידושים שמאפשרים כניסה אל עולם אטרקטיבי במיוחד. 

כיום, הנפשה נועדה גם כדי לייצר סרטוני תדמית עבור מגוון חברות עסקים אמנים וארגונים. אם גם אתם רוצים הפקת אנימציה לסרט כזה –

חשוב לשים לב לכמה דגשים שיעזרו לכם להפיק סרטון אנימציה בצורה נכונה: 

  • בחירת קונספט מקורי – אם אתם אחראיים לתוכן העזרו באנשי מקצוע כמו קופירייטרים מנוסים. חברות אנימציה מספקות בדרך כלל אנשי קראייטיב אשר יכולים לסייע לכם לייצר קונספט מנצח. אם תרצו לעשות זאת לבד, תוכלו לנהל סיעור מוחות עם המקצוענים ולבקש מהם ייעוץ כדי לייצר את הרעיון המקורי והנכון ביותר עבור הפרסום שלכם. 
  • שימוש בהומור – שימו לב כי הומור ברוב המקרים, הוא דבר מוכר וכזה שעוזר להפיץ מסרים. סרטון מונפש שיש בו הומור: דמויות מצחיקות: והתרחשויות משעשעות – יצבור יותר תאוצה, מסרטון רציני יותר. לכן חשוב כמובן לא להקל ראש בתסריט. אך כן לשלב הומור באחד או בכמה מהשלבים בעת תהליך היצירה. 
  • בחירת סטודיו מקצועי – בחרו סטודיו מקצועי ליצירת הנפשה ולא באחיין שמתנסה באפליקציה החדשה בנייד שלו. כאשר אתם יוצרים סרטון תדמיתי, עליו לייצג אתכם: את השירות או המוצר שלכם ולעשות זאת בצורה מקצועית. בחרו סטודיו אנימציה מקצועי שיודע לבנות רעיון בצורה נכונה, ולספק את סוג האנימציה המתאימה לקונספט שלכם. 
  • יצירת דמויות מעוררות הזדהות – צרו דמויות מעוררות הזדהות. אחת מקופות החולים בארץ, משלבת בסרטונים שלה, דמויות של ילדים או של מבוגרים המעוררות הזדהות. גם שימוש בבעלי חיים מונפשים מעורר אמפתיה כמו גם יצירת פרזנטורים מאוירים. 
  • המשכיות והתמדה  – המשיכו והתמידו עם סרטונים נוספים, בעיקר כאשר אלה נוחלים הצלחה. בכך תוכלו להטמיע מסרים ולעשות זאת בצורה נכונה. 
עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.