עובדים עם חו"ל? כדאי שגם לכם יהיה מילון לעסקים

עבודה מול גורמים מקצועיים בחו"ל הפכה בשנים האחרונות לשכיחה ונפוצה יותר בקרב יותר ויותר ישראליים, בין אם מדובר בשכירים המתנהלים אל מול עמיתיהם מחו"ל במסגרת עבודתם בתאגיד בינלאומי ובין אם מדובר בעצמאיים המנהלים קשרים עסקיים עם גופים עסקיים ואנשי עסקים מעבר לים. 

כך או אחרת, עבור כל אחד ואחת מביניכם המנהל תקשורת עסקית יומיומית או תקופתית אל מול גורמים עסקיים בחו"ל, מומלץ לעשות שימוש בסוג כזה או אחר של מילון לעסקים באמצעותו תוכלו לתרגם מונחים וביטויים עסקיים הנחוצים לכם על מנת לנהל תקשורת עניינית ושוטפת. 

סוגי מילונים לעסקים 

מילון לעסקים שונה ממילון תרגום סטנדרטי ומשיחוני שפה כאלו ואחרים. מילון זה מיועד לצרכי תרגום של מונחים וביטויים נפוצים ממגוון רחב של תחומי עיסוק מקצועיים, לרבות, מונחים מקצועיים בענף הפיננסים, הכלכלה, התקשורת וכדומה. מילון זה מומלץ שיהווה את ארגז הכלים המקצועי של כל אחד ואחת מביניכם הנדרש לנהל תקשורת יומיומית או תקופתית עם גורמים עסקיים מעבר לים, וזאת לצרכי תרגומם המיידי של מונחים, ביטויים ומשפטים שלמים אשר אינם מובנים לכם היטב. 

מבין כל סוגי המילונים המיועדים לסקטור העסקי, מצטיין במיוחד המילון העסקי של בבילון אותו תוכלו לרכוש בגרסת פרימיום בעלות שנתית זניחה. מילון לעסקים זה יאפשר לכם להסתייע במגוון רחב של שירותי תרגום המיועדים ומותאמים לסקטור העסקי והארגוני כאחד והם כוללים בין היתר גם תרגום אנושי במסגרתו תוכלו ללמוד כיצד להגות את המינוחים העסקיים בהם אתם מרבים לעשות שימוש בדרך הנכונה. 

המילון העסקי של בבילון ניתן להורדה לכל מכשיר, לרבות, מחשבים נייחים, ניידים וטאבלטים והוא משלב בתוכו פיצ'רים שונים המיועדים לצרכי תרגום של מסמכים עסקיים משפת המקור ל-77 שפות שונות. למילון בבילון להורדה

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.