ממה צריך להזהר כשעוסקים בביטקוין

ביטקוין

לא מעט אנשים כיום בוחרים להשקיע את כספם במטבעות דיגיטליים בכלל ובמטבע הביטויין בפרט בטענה כי מטבעות אלה הם העתיד הטוב והנוח ביותר. לכסף המזומן יש לא מעט חסרונות בהשוואה למטבעות הדיגיטליים אשר מאפשרים תשלום נוח, מאובטח וכמובן נטול כל בירוקרטיה. לדעתם של מומחים רבים פריצתם של מטבעות אלה הם עניין של זמן בלבד ואכן כך נראים פני הדברים. המטבעות הדיגיטליים החלו את דרכם לפני שנים ארוכות אך בשנים האחרונות עשו עלייה משמעותית בת אלפי אחוזים. מעבר לכל אותם אחוזי עלייה, הם נכנסו לתודעתם של אנשים רבים בכל רחבי העולם וכיום כמעט אין אדם שלא שמע את השם ביטקוין. אז מדוע לא כולם רצים להשקיע את כספם במטבעות הדיגיטליים אתם שואלים? הנה כל הדברים מהם חשוב לדעת להיזהר בביטקויין. 

חשוב להבין את הסכנות בהשקעה בביטקויין 

ראשית, חשוב לדעת כי המטבעות הדיגיטליים יודעים גם לרדת. פריצתם לפני מספר שנים בודדות הביאה לעלייה מטאורית של מאות אחוזים מידי חודש בחודשו. עלייה זו הביאה לרוכשים רבים שהצטרפו לחגיגה דרך אתר חברת ביטס אוף גולד אך בשיא ההתלהבות כאשר המחיר של המטבעות גבוהה במיוחד, המחיר החל לצנוע וירד עשרות אחוזים תוך זמן קצר. מטבעות השילו מערכם למעלה מחמישים אחוזים בימים ספורים מה שגרם לאנשים רבים לחשוש מהשקעה בהם. 

חשוב להיות זהירים ולהשקיע בחוכמה

על כן חשוב להיות זהירים על אף שמדובר בתחום שפריצתו וודאית. מומחים רבים סבורים שדווקא עכשיו בימי נגיף הקורונה בכל רחבי העולם, אנשים מבינים את החשיבות הרבה של מטבעות דיגיטליים בכלל וכמובן כרייה של ביטקוין בפרט, אשר ימנעו את העברת מטבעות פיזיים בין אנשים רבים. אז מצד אחד מדובר בתחום בתחילת דרכו שעשו לשנות את חיינו, ומנגד אסור לשכוח שקיים סיכוי לירידות שערים דרמטיות בזמן קצר.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.