הקמת אתרים – האם כל אחד צריך את זה?

אחת השאלות שהרבה מאוד אנשים שואלים את עצמם היום היא, האם כל בעל עסק, בעל מקצוע, זקוק לאתר אינטרנט חדש. הרי אנחנו יכולים למצוא לא מעט כלים ואמצעים שונים שיכולים להוות תחליף הולם, לכאורה, לצורך זה.

למשל, יש מי שבוחר להשתמש בעמודי פייסבוק או עמודי אינסטגרם, יש גם מי שמסתפק בדף נחיתה או עמודים באינדקסים עסקיים שונים. הסיבה שהרבה עסקים ובעלי מקצוע מעדיפים אופציות אלו על פני אופציה של הקמת אתרים, היא בעיקר בגלל העובדה שמדובר באמצעים חינמיים שלא דורשים עלויות הקמה ותפעול, וכן בעיניי רבים אופציות אלו הרבה יותר נגישות וזמינות מאשר אופציות אחרות, כמו למשל אתר אינטרנט.

אומנם, הרבה מאוד אנשים בפרט צעירים, בוחרים להיעזר ברשתות חברתיות יותר מאשר באתרי אינטרנט לצורך קבלת מידע, אך בעיקרון, אין כלי טוב יותר ברשת לעסק או לבעל מקצוע מאשר אתר אינטרנט מושקע ואיכותי.

 

למה עדיף להחזיק אתר אינטרנט?

ראשית, זה כלי שמאפשר לנו לנהל אותו באופן עצמאי, על פי המערכת שאנחנו בוחרים ולא על פי מערכות חיצוניות שאינן בשליטה שלנו. אנחנו אומנם יכולים לנהל את עמוד הפייסבוק של העסק, אך על פי כלים שהמערכת מספקת לנו.

שנית, אתר אינטרנט זמין לכולם, בעוד שעמודים ברשתות חברתיות זמינים לא פעם למי שחבר בהן, לא כל אחד יכול ליהנות מהם.

שלישית, אתר אינטרנט מאפשר לנו לאכלס בתוכו הרבה מאוד מידע, תוכן, סרטונים ועוד, ולאורך זמן. אנחנו לא צריכים לוותר על התוכן. לעומת זאת, תוכן בפייסבוק או אינסטגרם, גם אם הוא לא נעלם, עם הזמן, יורד למטה בוול, ומשתמשים שנכנסים לעמוד לא בהכרח יכולים לצפות בו.

 

לחצו כאן למידע נוסף על מגוון פתרונות אינטרנט.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.