האם הגיע הזמן להחליף את האינטרט במשרד שלך?

קורס יישומי מחשב

כל מי שעובד באינטרנט בכל יום יודע היטב: כשהאינטרנט לא עובד כמו שצריך ונתקע זה סיוט. כל שיחת וידאו נתקעת בצורה כזאת, לכל אתר לוקח יותר זמן לעלות ובפועל אנחנו לא יכולים לחיות כך.

נשמע לך מוכר כי זה מה שקורה במשרד שלך בימים האחרונים? אם כך, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זו בדיקת מהירות. בעזרת בדיקת מהירות, שניתן לעשות אונליין בכל עת, תוכל להבין איפה נמצאת הבעיה. בדרך כלל בדיקות כאלה מגלות שהרשת אכן עובדת לאט מידי, וזה גם השלב שבו מחפשים פתרון למצב. החדשות הטובות הן שהיום יש הרבה מקומות שאליהם תוכל לפנות, שכן היום יש תחרות לא קטנה בתחום התקשורת בין החברות השונות שדרכן תוכל להתחבר לאינטרנט.

למה אתה בכלל צריך אינטרנט מהיר?

האמת היא, שהרבה אנשים עדיין בטוחים שהם יוכלו להשתמש ברשת שלא מאוד מהירה, אך בפועל זה לא מדויק. אנחנו כן צריכים אינטרנט מהיר כדי שנוכל לגלוש בו מכמה מכשירים בו זמנית, כדי שנוכל לבצע כמה פעולות ביחד וכדי שהכול יעבוד הרבה יותר טוב. הדברים נכונים לא רק לגבי המשרד שאתה מנהל אלא גם לגבי הבית הפרטי שלך, אז למה אתה מחכה? בצע בדיקת מהירות וכך תדע האם הגיע הזמן להתקדם הלאה.

ניתן לבצע בדיקת מהירות באתר של Netvision.

עלויות חבילות האינטרנט

זה נכון שעד לא מזמן חבילות של אינטרנט מהיר עלו הרבה יותר בהשוואה לאינטרנט איטי, אך היום זה כבר לא כך. אתה תראה שמהרגע שבו הרשת תעבור להיות מהירה הכול יהיה הרבה יותר פשוט וכל פעולה תתבצע בהרבה פחות זמן כך שזה משתלם. המחירים לא גבוהים והשינוי גדול כך שלא כדאי לוותר על כך.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.