למה ללמוד קידום אתרים בהאקריו?

קורס קידום ובניית אתרים

קידום אתרים הפך להיות בין המקצועות המבוקשים בעשור האחרון בשל העובדה שאין היום עסק שרוצה להתקדם ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלו ולא נמצא ברשת. יש לא מעט קורסים, מסלולים ומתכונות לימוד הפזורים ברחבי הארץ, אך האיכותי והמוצלח שבין כולם, זה שמאחוריו נמצאים כבר לא מעט מקדמי אתרים שסיימו את ההכשרה בהצלחה הוא המסלול של האקריו. אז למה ללמוד קידום אתרים בהאקריו, על כך במאמר הבא.

קודם כל בגלל המרצים

בהקריו טובי המרצים הן בשלל הקורסים השונים הקיימים והן בקורס קידום אתרים. למרצים שלנו יש ניסיון בתחום והם מבינים בדיוק כיצד המערכת של גוגל עובדת ותורמים לכם בתהליך הלמידה תוך מתן כלים, טיפים ואסטרטגיות עבודה אופטימליות.

רלוונטיות

בקורס קידום אתרים בהאקריו לומדים מה חשוב לגוגל בהתאמה לצרכים של הגולש. הקורס מספק לסטודנט את הידע הספיציפי המתבסס על התוכן ועל מילות המפתח שצריכות להיות חלק בלתי נפרד מתהליך הקידום. ידע סטטיסטי הוא הכלי מספר אחת אותו מספקים המרצים של האקריו לתלמידים שלהם, כך ניתן יהיה להתחיל בתהליך הקידום האורגני.

עדכניות

בהאקריו מבינים כמה העולם הוירטואלי והרשת האינטרנטית בהם כולנו שוחים דינמיים ומשתנים כל הזמן. זו הסיבה שאנו דואגים להתעדכן ולעדכן את מסלול קידום האתרים, בהתאם לשינויים שמתרחשים אחת לתקופה.

אפשרות השלמה לתואר

עבור הבוגרים של קורס קידום אתרים בהאקריו קיימות האופציה להשלים את לימודיהם לתואר B.Sc במדעי המחשב או בניהול מערכות באוניברסיטאות מוכרות ברחבי העולם.

אז מה לומדים בקורס קידום אתרים של האקריו?

בקורס לומדים את השפה הבסיסית לבניית אתרים שהיא למעשה HTML. בנוסף, נחשפים ולומדים תוכנות וממשקים שמסייעים לתהליך הבנייה של האתר. בין השאר לומדים איך לעצב את האתר, להוסיף תמונות, צבעים וכותרות. בשלב יותר מתקדם של המסלול לומדים CSS2 שמאפשרת להרחיב את יכולות העיצוב של שנלמדו ב- HTML. בנוסף לומדים מבוא לתכנות, פוטו שופ, שיווק באינטרנט, אופטימיזציה פנימית וחיצונית ושיתופי פעולה. מדובר במסלול למידה המאופיין בתכנים עמוקים, מסלול מקצועי, איכותי שבסיומו תוכלו להשתלב בתעשייה ולהפוך מקדמי אתרים ובוני אתרים בעצמכם.

לסיכום, אין ספק כי מסלול קידום האתרים של האקריו הוא בין המסלולים המובילים בארץ. בסיום ההכשרה, תקבלו תעודת הסמכה בבנייה ובקידום אתרים. יחד עם זאת, המסלול עצמו מכין אתכם באופן מעשי למבחן הסמכה בינלאומי ZEND. לחוות דעת ממי שסיים את הקורס לחץ כאן

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.