דיו למדפסות HP – מה הכי מתאים לשימוש ביתי?

דיו למדפסות HP

מתכננים קניית מדפסת חדשה לשימוש ביתי? הגעתם למקום הנכון! אנו נסביר כאן בקצרה כיצד בוחרים במדפסת שמתאימה לצרכים ולציפיות של בני הבית. הבחירה שתקבלו כעת עתידה להשפיע על העלויות הנלוות. בבואכם לבחור מדפסת עליכם לברר גם את המחירים של דיו למדפסת. קחו בחשבון את הצורך בהחלפת דיו אחת למספר חודשים בהתאם לשימוש. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע על מנת להגדיר נכון את הצרכים שלכם ולבחור במדפסת מתאימה. ההתייעצות תאפשר לכם לקבל מידע חיוני, לשאול שאלות ולהבין אלו עלויות עתידיות צפויות. 

היקף ההדפסה 

בבואנו לבחור מדפסת עלינו להתייחס לכמות הדפים שאנו עתידים להדפיס בכל חודש. אם אתם מדפיסים בכל חודש דפים רבים – כדאי לבחור מדפסת חזקה שמצליחה לעמוד בעומס רב. דגש נוסף נשים שוב על העלויות של הדיו. הדפסות מרובות דרושות החלפת דיו תכופה. אם כמות ההדפסות אינה גבוהה אפשר לוותר על קניית מדפסת לייזר ולהתפשר על מדפסת דיו ביתית פשוטה. 

כמה עולה הדיו?

על מנת לבחור נכון נרכיב רשימה של 3-4 דגמים מתאימים. כדאי לסדר את הנתונים בטבלה עם התייחסות לעלות של הדיו, שיטת ההדפסה, אחריות של היצרן, תמיכה טכנית והמלצות. הבחירה הפופולרית היום היא מדפסת ביתית אלחוטית שאינה מחייבת חיבור חוטי למחשב. ניתן להציב את המדפסת מתחת לשולחן ולשלוח אליה הדפסות באמצעות חיבור WIFI. 

דיו למדפסות HP 

טווחי מחירים של דיו למדפסות HP מתחילים מ-60 שקלים בעבור מכלי דיו פשוטים למדפסות ביתיות קטנות, ומגיעים עד 400 שקלים ויותר בעבור דיו למדפסות לייזר גדולות. המחיר של הדיו נקבע בהתאם לגודל של המכל, סוג המדפסת והאיכות. דיו צבעוני יהיה לרוב יקר יותר בהשוואה לדיו שחור. חברת HP החלה משווקת בשנים האחרונות מדפסות ביתיות פשוטות, זולות ואיכותיות שתואמות את השימוש הביתי בישראל.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.