איך לקדם את הסרטונים שלנו ביוטיוב?

איך לקדם את הסרטונים שלנו ביוטיוב?

קידום ערוץ יוטיוב יכולה להיות משימה מאתגרת במיוחד, מתגמלת מאוד ויכולה לשמש גם כהכנסה נוספת. לא רק מבחינה פיננסית, יש אנשים שמעדיפים לצלם סרטונים מאשר לכתוב מאמרים וזו הדרך שלהם לקיים בלוג או ערוץ אינטרנטי משלהם שבו יוכלו להעלות אליו את התכנים שלהם, להוציא אל האור את הכישרון שלהם, הידע המקצועי שלהם או היצירתיות שלהם. חלק מנהלים VLOG שהוא מעין בלוג וירטואלי באמצעות סרטונים, אחרים יוצרים ערוץ בתחום שהם אוהבים עם סרטוני טיפים, מדריכים ותכנים מיוחדים אחרים ועוד. כדי להרוויח כסף מיוטיוב או להיות מספיק פופולריים כדי לשווק את המוצרים שלכם, השירותים שלכם או לקבל כסף בעבור פרסום של מוצרים אחרים – צריך שהערוץ יהיה פופולרי והסרטונים שלנו יצברו המון צפיות. כיצד זה מתבצע? יש כמה דברים שצריך לבצע מלבד איכות הסרטונים עצמם.

אז איך איך להרוויח כסף מיוטיוב?

אופטימיזציה לסרטונים:

ראשית יש לבצע אופטימיזציה, כלומר התאמה, לסרטונים שאנו מעלים לערוץ שלנו. נרצה בשם הסרטון וגם בתיאור שלו לכלול את ביטוי המפתח הראשי שקשור לסרטון כדי שאנשים המחפשים את הסרטונים בגוגל או ביוטיוב יוכלו למצוא את הסרטון שלנו. כדאי להוסיף לתיאור גם קישור לאתר חיצוני שלנו ולהוביל את הגולשים בהמשך המשפך השיווקי שלנו.

שימוש בקמפיין ממומן:

ניתן לעשות שימוש בקמפיין ממומן בגוגל אדס על מנת לקדם את הסרטונים שלנו ביוטיוב, כמות המנויים שלנו ועוד. זו השיטה המהירה ביותר אך גם כמובן היקרה ביותר בטווח הקצר והארוך.

שיתוף הסרטונים לרשתות החברתיות ולאתר שלנו:

כדאי לשתף את הסרטונים שאנו מעלים ברשתות החברתיות, בבלוג שלנו ובמקומות נוספים שעשויים להיות רלוונטיים כדי לקבל עוד צפיות, עוד מנויים, עוד אנשים שיכנסו מאותם אתרים לערוץ שלנו ביוטיוב ויצפו כאמור גם בסרטונים נוספים.

להוסיף הנעה לפעולה בהתחלה ו/או בסוף הסרטונים להירשם למנויים ולהתראות:

 

בהתחלה ו/או בסוף הסרטון כדאי להוסיף חלק שתקליטו מראש ותוכלו להשתמש בו למגוון סרטונים – שקורא לגולשים להירשם כמנויים בחינם לערוץ שלכם, ללחוץ על אייקון הפעמון שמתחת לסרטון כדי להתקבל מכם התראות על סרטונים חדשים ועוד.

רוצים לשמוע עוד? היכנסו עכשיו לאתר של נכס דיגיטלי

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.