איך לגבש צוות בתקציב מינימאלי?

כל מעסיק מעוניין לגבש את הצוות שלו. אולי חשוב להדגיש שזה רק אם המעסיק מבין את החשיבות של הנושא הזה ויודע כי הדבר מועיל לצוות, ועוד יותר לעסק עצמו. אבל כאן עולה ונשאלת השאלה – איך אפשר לגבש את הצוות? כיצד ניתן להפעיל אותם בצורה חווייתית ומהנה, וזאת בלי לשלם על העניין הזה הון עתק… כן, שאלה חשובה ולא תמיד ברורה. במאמר זה תקבלו רעיון מעולה לגיבוש צוות מוצלח, יעיל וממוקד מטרה בלי לשלם הרבה מידי כסף על כך.

 

פעילות ODT לגיבוש הצוות שלכם

אולי פעילות ODT זה הדבר המתאים לכם? מסתבר שעבור צוותים רבים זו פעילות מועדפת ומומלצת. וזאת מחמת כמה מאפיינים בולטים שהופכים את הפעילות הזו לטובה ומתאימה. ונפרט:

  • התאמה למטרות ולצוות – פעילות ODT היא פעילות שמתאימים אותה לפי המטרה, הצוות והאווירה. כלומר, בכל מקרה ניתן להתאים את הפעילות הרצויה לפי כל הנתונים. כך שהפעילות עתידה להיות מוצלחת ביותר בשל כך.
  • חתירה לעבר מטרה משותפת – כאשר הצוות עמל להשיג יחד מטרה משותפת, נוצרת אווירה מלכדת של יחד ושיתוף. מסתבר שיותר מהנה משותפת או בילוי נעים, מהווה המשימה המאתגרת גורם מלכד.
  • ניתוח הפעילות – כאשר מפעילים קבוצה בפעילות odt ניתן לנתח את ההתנהגות ולבדוק את היכולות ואת התפקידים שכל אחד מבני הקבוצה ממלא. בניתוח מקצועי ניתן לזהות מיהם בעלי כושר הארגון, אל מוצא פיו של מי מתייחסים וכן הלאה. כך ניתן להסיק מסקנות לגבי העתיד ולשפר את ההתנהלות במקום העבודה.
  • עלויות – ביחס ליציאות או טיולים העלות של פעילות זו מינימלית. כמובן שניתן לבחור רמות שונות של פעילויות, מה שמשליך גם על המחיר. אך ככלל המחיר אינו מן היקרים והתועלת – גדולה בהחלט.
עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.