טעויות שאנשים עושים בבחירת אחסון אתרים

אחסון אתרים

אחסון אתרים

המון אנשים בונים אתרים, הם רוצים דרך האתר לצור מצב של רכישה, התעניינות במוצר שלהם אבל מגלים שמה שהם עושים לא עוזר בעליל. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם בניתם אתר, השקעתם בתכנים, גרפיקה ואפליקציות מדהימות ולקוחות טרם הגיעו? יכול להיות שגם אתם עושים את אותן טעויות שאנשים עושים בבחירת אחסון אתרים. לא מבינים? עצרו רגע, בשביל זה אנחנו כאן. באמצעות מאמר שכולו טעויות הקשורות בבחירת השירות הלא נכון, אולי תוציאו דבר אחד או שניים שיעזור לכם לבחור שירות שמטרתו- כמה שיותר לקוחות.

הבנתם נכון, אחסון אתרים זה עסק למקצוענים, המטרה היא לבחור מישהו שיניח את התכנים שלכם ואת כל מה שהשקעתם במטרה לצור ולקטוף את הפרי. אז איך עושים את זה מבלי לטעות?

טעות מס' 1- משלמים מחיר גבוה על אחסון כמה אתרים

טוב, זו למשל טעות מאוד נפוצה והיא לא אמורה להתרחש. מה זה אומר? לצורך העניין יש לכם יותר מאתר אחד שאת הנתונים ואת החומרים אתם אמורים לאחסן בשרת. למה שתשלמו מחיר גבוה? אז מה צריך לעשות? לבחור שירותי אחסון אתרים שיתחשבו בעניין הזה שיש לכם יותר מאתר אחד, תתפלאו, תוכלו לחסוך לא מעט בשל כך.

טעות מס' 2- בוחרים לאחסן חומרים בשרתים במדינות אחרות

זו למשל גם טעות שחשוב לדבר עליה, רוב האנשים מחפשים מחירים זולים של אחסון ומשאירים את החומר בשרתים שלא בארץ. זו טעות קריטית כי בזמן אמת, הטיפול ומהירות התגובה יהיו בהתאם. נכון, זה לא חייב להיות כך אבל זה עלול להיות כך. אז מה עושים? בוחרים חברות לאחסון התוכן בשרתים הנמצאים בארץ- כך למשל מקבלים טיפול מהיר ואף טיפול על תרחישים בזמן אמת. מהר, יעיל ובטוח.

בסיכום דבר הצגנו לכם 2 טעויות שכיחות אצל אנשים, הם מחפשים מחירים זולים של אחסון ואז בזמן אמת מפסידים יותר ממה שחסכו. כמו כן, בוחרים לשלם מחיר יקר עבור כל אתר בנפרד במקום לחפש חבילה מנותן שירות מקצועי וגם חסכוני.

זה אפשרי, כל מה שאתם צריכים זה לבקר באתר הבית שלנו ולהשיג לעצמכם שירות אחסון אתרים נכון יעיל ובמחיר לכל כיס.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.