השתלת שיער: איך בוחרים טיפול מתאים?

השתלת שיער

אם יש בעיה שמטרידה גברים רבים ברחבי העולם באופן גורף למדי הרי שמדובר בתופעת ההתקרחות ונשירת השיער. מאז ומתמיד גברים רבים פונים אל הרפואה ואל עולם היופי והטיפוח ומחפשים פתרונות, כשהרוב לא ממש מצליחים למצוא פתרון יעיל וישים באמת. ניתן לראות כי התמונה השתנתה מעט בשני האחרונות עם טיפולי השתלת השיער, המאפשרים להנות מצמיחה טבעית ומשיער מלא לאחר הליך כירורגי פשוט יחסית. הפופולריות של הטיפול הפכה אותו למאד מבוקש ועל כן ניתן לבצע אותו במקומות רבים, מה שמקשה על בחירה של טיפול מתאים. על כן הכנו מדריך קצר לבחירת טיפול השתלת שיער.

רופאים מוסמכים בלבד

בראש ובראשונה חשוב לנו להדגיש כי מדובר בטיפולים שיש לעבור רק אצל רופא מוסמך. למרבה הצער יש הרבה מאד גורמים שאינם מקצועיים ומוסמכים המציעים טיפול במחיר זול יחסית שנגמר הרבה פעמים בנזקים ובעוגמת נפש. על כן, הדבר הראשון שכדאי רוצים הוא שמי שהולך לבצע את הטיפול הוא רופא פלסטיקאי מוסמך שעבר הכשרה מקיפה ולמד את התחום לעומק. לחץ כאן למדריך המפרט את כל המידע שצריך לדעת בנושא טיפולי השתלות שיער.

בחו"ל או בארץ?

בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר גברים בישראל בוחרים לעבור את התהליך דווקא בחו"ל ובפרט בטורקיה שהפכה למעצמה של ממש בתחום. ישנה סברה שאומרת שהטיפולים בחו"ל, לאור מחירם הנמוך יחסית, הם פחות טובים ומקצועיים וצריך להבין שזה לא נכון כלל. למעשה, המדינות שהפכו לאימפריה בתחום השתלת השיער מציעות טיפולים אצל מיטב המומחים בעולם וזה בהחלט יכול להיות נכון ומשתלם. יחד עם זאת זה ממש לא אומר שחייב לבדוק לעומק כל מרפאה.

המחיר הוא לא פקטור

נכון שלא מדובר בטיפול זול באופן כללי, אבל חשוב לנו לומר שהמחיר בכלל לא צריך להיות השיקול. נכון שעדיף לחסוך, אבל עדיף קודם כל למצוא קליניקה מנוסה ואיכותית שתתן תוצאות טובות ושחלילה לא תגרום לנזקים בגוף ובנפש.

מומלץ לשאול את כל השאלות הנכונות, לקבל המלצות אובייקטיביות ולבחור במרפאה ובמטפל רק לאחר סקר שוק מקיף בלבד!

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.