רכישת ביטקוין למתחילים

רכישת ביטקוין

אנשים רבים מתעניינים בשנים האחרונות בכל הזירה של המטבעות הדיגיטאליים, אשר הופכים את העולם הפיננסי שלנו לעולם עתידני שצופה בחובו לא מעט מתח ומסתורין. המטבע הדיגיטאלי הראשון הוא הביטקוין, אשר קם לתחייה בשנת 2009. מטרתו העיקרית של המטבע הייתה להילחם בשליטה הכלכלית המלאה של הבנקים, לנטרל את כוח ההשפעה העצום שלהם ולמעשה לעקוף את הצורך בהם. המטבע עצמו מבוסס על טכנולוגיה חדשנית בשם בלוקצ'יין, אשר מאפשרת שקיפות גמורה לגבי ההעברות השונות של המטבע. מאז 2009 ועד היום, אין שום ספק כי הביטקוין הוכיח את עצמו, למרות שהערך שלו עולה ויורד לעיתים תכופות. מי שהיה מספיק חכם לרכוש את הביטקוין בתחילת דרכו, יכול היום לחיות בנוחות כלכלית וליהנות מחופש כלכלי מוחלט. מצד שני, מי שמעוניין היום להיכנס לעניינים, צריך ללמוד את התחום של רכישת ביטקוין למתחילים.

רכישת ביטקוין

רכישת ביטקוין למתחילים – טיפים והמלצות

קודם כל, כדאי לדעת כי ניתן היום לרכוש ביטקוין ב – 3 דרכים עיקריות: כספומט ייעודי, רכישה מאדם פרטי או רכישה מזירת מסחר ייעודית. לכל אחת מהשיטות האלו יש את היתרונות והחסרונות שלה, כך שכל אחד צריך לבצע את השיקולים שלו לגבי כדאיות הפעולה. למשל, רכישה מזירת מסחר ייעודית אפשרית בצורה קלה וללא שום סיבוכים מיותרים, מיד לאחר שתבחרו בבורסה הרצויה לכם ותפתחו בה חשבון משתמש חדש. ניתן בצורה כזו לרכוש ביטקוין בכל סכום שתבחרו, כולל סכומים נמוכים של 100 ₪, או לחילופין סכומים גבוהים יותר של כמה אלפי שקלים. כדאי לבחון את שער החליפין של הבורסה ואת העמלה הנדרשת, היות והדבר יכול להשתנות מבורסה אחת לאחרת. האופציה של רכישת הביטקוין מכספומט נחשבת גם כן לאופציה מהירה ופשוטה, הבעיה היא שבארץ יש רק שני כספומטים ייעודיים הנמצאים בתל אביב. במקום ניתן למצוא אנשים שישמחו לסייע לכם למשוך את הביטקוין, ואף יסייעו לכם להוריד אפליקציה של ארנק דיגיטלי, לצורך שמירת הביטקוין.

לסיכום, רכישת ביטקוין למתחילים לא חייבת להיות מסובכת או קשה, היות וניתן היום לרכוש בקלות את הביטקוין מכספומט ייעודי, זירת מסחר ייעודית או לחילופין לרכוש מאדם פרטי שתמצאו בקבוצות הפייסבוק הייעודיות.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.