לוגו – החותם של העסק שלך.

אנחנו רואים את זה כל הזמן ובכל מקום. בכל חנות שאליה נכנסים ובכל קבלה שאותה מקבלים בסיום של הקניות. עבור כל עסק שקיים נכון להיום יש הרבה מאוד דברים שהופכים אותו לשלו, ואחד מאותם סממנים ייחודיים הוא לא אחר מאשר הלוגו. לוגו הוא הסימן העסקי של כל עסק ועסק, גדול וקטן, מוכר יותר ומוכר פחות, ואם רוצים כי החותם הזה יהיה הכי נכון, זה חשוב להבין יותר לעומק את היכולות שלו.

למה צריכים את הלוגו

אולי זה נראה בתור דבר מובן מאליו, אולם, היצירה ש הלוגו היא התמצית של כל עסק ושל כל חברה, ולוגו מוצלח הוא כזה שמצליח לזקק אליו בצורה מתוחכמת את הרעיון כולו, כולל המטרה. לוגו הוא כזה אשר כולל צורה, ציור ולפעמים גם מלל, אפילו רק אותיות. ויש המוני לוגואים שיכולים להיות עבור עסק מסוים, כאשר רק אחד מכל אלה בסופו של דבר ייבחר וישדר את המסר שאותו רוצים להעביר בכל מקום.

כמה זה עולה

עיצוב לוגו הוא פעולה שמצריכה בקיאות גבוהה מבחינה גרפית לצד התוכנות הנדרשות שמביאות את היצירה הזו להיות עד כמה שיותר מותאמת ובעלת כמה שיותר אפשרויות. יש לא מעט מקומות ואנשים אשר מולם ניתן ליצור את הלוגו הנחשק, והמחיר הזה ילך ויעלה ככל שיהיה מדובר בעבודה איכותית שתהיה מותאמת באופן פרטני עד לשביעות רצון. ומה העלות של כל הטוב הזה? ישנם מקומות שיגבו כמה מאות של שקלים ואחרים אשר אצלם המחיר ילך ויגדל אל עבר האלפים. בין כל אלה חשוב לזכור כי הלוגו הזה יהיה בכל מקום, החל מהאתר ועד לקבלה שאותו מנפיקים עבור הלקוחות, ולכן כדאי לחשוב היטב לגבי המקום והתוצאה של הלוגו.

אצל מי יוצרים לוגו

יצירה של לוגו מצריכה גם הבנה בתחום העיצוב הגרפי, גם מצריכה את החומרה הנדרשת לשם היצירה וגם את ההבנה של הלקוחות בצורה שתיצור את הלוגו המתאים לכל לקוח בכל פעם מחדש. להביא את כל אלה בצורה מוצלחת מצריך בקיאות לצד ניסיון, וכאן בהחלט עדיף לבחור באנשים על פני פלטפורמות.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.