שואב אבק רובוטי
אתם יודעים, מכירים כבר כמעט לא מעט מוצרים שמטרתם לסלק את האבק ולהשאיר לכם את הבית. איך תדעו שזה המוצר עבורכם? השוק מציע לא מעט דגמים של שואב אבק רובוטי כאשר רובו זול ואפילו פשוט לצרכים שלכם והנה, אתם מגלים שלא תמיד הוא עושה את העבודה. נשמע מוכר? מתלבטים באשר לבחירת שואב אבק רובוטי מתאים? אתם בהחלט צודקים, כדי שהבחירה שלכם תהיה נכונה, הרשו לנו לתת לכם כמה טיפים בחיפוש אחר השואב המושלם שגם יעשה את העבודה ויישאר אתכם למשך זמן רב.

כך תבחרו גרסת ניקיון חדשנית

  • יש דברים שבלעדיהם אי אפשר לקיים סביבה נקייה וזה מתחיל בבחירת השואב שלכם. אתם חייבים קודם כל לבחור שואב שיעשה הכול וגם יגיע לפינות בית. כאשר מדברים על פינות, מדברים על פנלים ועל כל מקום שידיכם אינה משגת.
  • חשוב גם לדבר על עוצמת המכשיר, עוצמה של שאיבה כך שכל הלכלוך יישאב לרבות מערכת ניווט שתוביל את המכשיר שלכם לניקוי בכל מקום.

אז אם אתם לא מחפשים ניקיון חלקי וחוששים מתוצאות שלא מצדיקות את הסכום שהשקעתם במכשיר, כדי לכם לעשות סקר שווקים נכון וממוקד.

מהם יתרונותיו של השואב החכם?

  • אם מדברים על בידול בבחירת שואב אבק לבית, קודם כל מדברים גם על עיצוב פונקציונאלי שיכול לתת מענה לכל פינה ופינה בבית מבלי שתחששו שאולי פספסתם נקודה כזו או אחרת.
  • חזית ישרה, שואב שלא מפספס שום נקודה. הוא לא פוסח על כלום ומנקה כל פינה ופינה לאורך כל קירות הבית. הוא למעשה מציין בידול בכך שהוא מתוכנן ומעוצב בצורת D ושואב כל נקודת לכלוך לאורך הקירות, פנלים וכל מה שביניהם.

אז למה צריך לפסוח על השואב האחר?

זה לא מה שאתם מכירים וההוכחה לכך הינה שואבים עגולים. למעשה, רוב שואב האבק עגולים והשאיבה מתרחשת ממרכז הרובוט מה שלא עוזר באמת. לא עוזר? למה הכוונה? פשוט מאוד, לא מנקה הכול, מפספס נקודות בקירוב ל20 ס"מ של לכלוך לאורך קירות הבית שלכם. עכשיו דמיינו שניקיתם חלק והחלק השני לא נקי? בשביל שזה לא יקרה, רצוי שלא לפספס את הבחירה הפרפקציוניסטית של ניטו.

זקוקים למידע נוסף? בקרו כבר עכשיו באתר הבית שלנו ותגלו שסוף סוף זה הגיע, המילה האחרונה בבחירה של ניקיון לבית – שואב האבק של ניטו.

Author

charlie

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *