מתנותלעם היהודי לא חסר חגים שנחגגים מידי שנה. לכן, בתי עסק חברות וארגונים מחפשים בכל חג את המתנה המקורית והשימושית שאפשר לתת לעובד, שגם תהיה פרקטית וגם תראה לעובד שהמעסיק חשב עליו. אז אילו מתנות מקוריות ונחמדות אפשר לתת לעובדים? האם ישנן מוצרי פרסום ומתנות לחג מקוריים ומעניינים? קבלו מספר רעיונות במאמר הבא.

ספל תרמי לשתייה חמה שלא מחליק בנסיעה – כל אחד אוהב לשתות את הקפה של הבוקר חם וטרי. ספל טרמי הוא מתנה נפלאה לימים מיוחדים כגון: יום העצמאות, חנוכה, טו בשבט וחגים קטנים שיש לציין. ספל מסוג זה הוא שי צנוע שניתן לתת לעובד, שבו הוא יכול למלא את הקפה שלו בבוקר, לנסיעה לעבודה מבלי שהקפה שלו יישפך.

ערכת חוף לים – ערכת חוף לים גם היא מתנה חביבה במיוחד. כיום ישנן ערכות הכוללות זוג מדקות, מחצלת חוף, תיק ים, ותיק רשת. המתנה יכולה להיות שי שמוענק במסיבת קיץ, מתנת יומולדת לעובד ומתנה ליום העצמאות או לכל חג ומסיבה שתרצו. זאת מתנה נפלאה לעובדים.

שקיות עם פירות יבשים – מתנה נפלאה לטו בשבט ולחגים שונים היא שקיות עם פירות יבשים. פירות יבשים הם מוצר שמחזיק מעמד לאורך זמן, ולכן כיף ומשתלם לתת את השקיות לעובדים. חלקו את השקיות לאחר הרמת כוסית לכבוד החג, ותראו איך העובדים שלכם מרוצים מהשי שמחולק להם לקראת החג.

ערכת משחקים – עוד הצעה מקורית היא ערכת משחקים. זאת הצעה מעניינת שניתן לחלק בפורים או לאירוע מיוחד. מדובר בערכות בהם משחקים כמו קלפים, משחקי קופסא, דוקים ושלל משחקים של פעם, שניתן לחלק לעובדים. רעיון מקורי ומפתיע.

מעמד יוקרתי ליין – מי שרוצה להשקיע יכול לרכוש לצוות שלו מעמד יוקרתי ליין. מתנה זאת היא מתנה מושקעת ומכובדת, והיא נוסכת בעובדים אווירה יוקרתית של מחשבה והשקעה.

שי מתוקים – כולנו אוהבים מתוקים. כדי לשמח את לב העובדים שלכם, תמיד תוכלו לרכוש להם סלסליה של שוקולדים, ודברי מתיקה אותם תחלקו לעובדים בחגים.

אז כיצד בוחרים מתנה לחג?

על מנת לבחור מתנה לחג ניתן להיכנס לאתרים שמתמחים במוצרי פרסום ומתנות לחג.  בדקו מה ההיצע שקיים באתרי האינטרנט השונים שמציעים מגוון מתנות לחג, בצעו השוואת מחירים קפדנית, בדקו מהו התקציב העומד לרשותכם, ובחרו את המתנה ההולמת את העובדים שלכם שתשמח אותם במיוחד.

Author

charlie

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *