מערכת למסחר בשוק ההון במה היא מסייעת?

מערכת למסחר בשוק ההון

ניתן למנות לא מעט יתרונות הטמונים במסחר בבורסה בעזרת מערכת למסחר בשוק ההון. במקום לשלם לבנקים לא מעט עמלות מיותרות, ניתן לסחור בצורה עצמאית בעזרת המערכת. חשוב כמובן לבחור לעבוד עם מערכת מתקדמת, אשר מציעה לסוחר המתחיל, כמו גם לסוחר המנוסה, כלי מסחר חדשניים וברמה הגבוהה ביותר. אך כדאי לוודא מראש כי מדובר על מערכת מסחר ידידותית לשימוש בשוק ההון, שקל לסחור בה ולהבין כיצד בדיוק להשתמש בה בצורה האפקטיבית ביותר. מהירות התגובה שלה חייבת להיות טובה, על מנת לאפשר לסוחר לבצע פקודות קניה או מכירה בזמן אמת. שוק ההון יכול לנוע מהר, לכן חשוב לבצע את הפקודות במהירות האפשרית, במטרה להבטיח דיוק מקסימלי. כמו כן, חשוב שהתוכנה תספק באופן זמין את נתוני השוק השונים, תאפשר מעבר דינאמי בין החלונות השונים של התוכנה ובעיקר תעניק לסוחר חווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר.

מערכת למסחר בשוק ההון של גי טי ג'י מרקטינג – כל היתרונות על פני השקעה דרך הבנקים השונים

למי שכבר נמאס לסחור בבורסה דרך הבנקים אשר גובים עמלות לא הגיוניות ומספקים שירות ברמה הבינונית במקרה הטוב, הגיע הזמן לעבור למערכת מסחר חדשנית ומתקדמת יותר. מערכת המסחר המוצעת על ידי גי טי ג'י מרקטינג מאפשרת ביצועים מהירים וחווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר. מדובר על מערכת ידידותית ונוחה, המאפשרת מסחר עצמאי ברמה הגבוהה ביותר. המערכת מכילה ממשק הזנת פקודות רספונסיבי, שמקל על העבודה של הסוחר. בנוסף, המערכת מאפשרת לעקוב אחרי מיקום הוראות הקניה או המכירה שבוצעו בזמן אמת, כולל פקודות שעדיין לא בוצעו. כלומר, מדובר על כלי המספק תמונה מציאותיות יותר של מצב השוק. בנוסף, המערכת מציעה סורק מניות תוך יומי, אשר מעדכן את הסוחר לגבי מניות שהגיעו לשיא או לשפל חדש. כמו כן, קיימת אופציה לשלב פקודת קנייה עם פקודת הגנה, כך שאין שום חשש להתרחק מהמחשב. בקטגוריה הזאת, ניתן למצוא גם את פקודת GTC אשר מאפשרת לייצר פקודה לטווח הארוך, כלומר ניתן להזין פקודה אשר תתבצע כאשר מצב השוק יענה על הפרמטרים שהוגדרו על ידכם.

לסיכום, מערכת למסחר בשוק ההון של ג'י טי ג'י מרקטינג יכולה לסייע לכל סוחר להעביר את יכולות המסחר שלו לרמה הבאה. המערכת מאפשרת נוחות מקסימלית, תוך כדי יכולת להזין פקודות שיקלו על עבודת המסחר. ניתן לעבוד במערכת במינוף של עד פי 4, בהתאם למחלקת ניהול הסיכונים של החברה.

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.