פתרונות ענן מומלצים לעסקים

פתרונות ענן מומלצים לעסקים

מי שמחפש היום פתרונות ענן לעסק שלו, יכול למצוא מגוון רחב של חברות אשר מספקות שירות זה. בין אם מדובר בחברות בינלאומיות ובין אם מדובר בחברות ישראליות, חברות מקומיות.

לפני שאנחנו בוחרים חברה מסוימת, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו כיצד בוחרים בצורה נכונה את החברה שיכולה לספק לנו את השירות הטוב ביותר. זה לא מספיק רק לחפש חברות מומלצות, אנחנו צריכים לבחון היטב מה כל חברה מציעה בהתאם לפרמטרים מסוימים שיכולים לשקף עבורנו את השירות הטוב ביותר שאנחנו נרצה לקבל.

לגבי הפרמטרים שאנחנו צריכים לבדוק, ברמת העיקרון יש שלושה-ארבעה פרמטרים עיקריים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון בבחירת שירותי ענן מומלצים.

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה סוג השירות שהחברה מספקת, מה הוא כולל, עד כמה הוא אמין ואיכותי.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את גודל השטח שאנחנו מקבלים וכמה הוא עולה לנו, כמה יעלה לנו להרחיב אותו בעתיד, אם נידרש לכך.

שלישית, חשוב שנבדוק את אופי האבטחה שהחברה מספקת עבור השירות שאנחנו מקבלים ממנה, בצורה כזו נוכל לדעת עד כמה באמת בטוח לעבוד עם אותה חברה.

ארבע, רצוי לבדוק כיצד עובדת מערכת הניהול של החברה, עד כמה היא פשוטה, נוחה, זמינה, וכן האם היא עובדת על שפות שונות, כך שנוכל להשתמש בה בכל מקום, בלי קשר לשאלה באיזו מדינה אנחנו נמצאים.

כאמור, אנחנו יכולים למצוא חברות שונות שמספקות פתרונות ענן. אנחנו יכולים למצוא חברות מקומיות שיש להן חוות שרתים והן מספקות פתרונות מחשוב לעסקים מסוג זה, וכן אנחנו יכולים למצוא חברות בינלאומיות שיספקו לנו את השירות כמו שאנחנו מעוניינים לקבל. למשל, אנחנו יכולים למצוא שירותי ענן של גוגל, מיקרוסופט, דרופבוקס, בוקס ועוד. מדובר על חברות בינלאומיות שמספקות פתרונות ענן ללקוחות פרטיים וכן ללקוחות עסקיים. כל חברה מציעה לנו שירות בגודל משתנה, ובעלויות שונות מן הסתם.

לפני סיום נדגיש, זה שחברה מסוימת היא בינלאומית, גדולה ומוכרת, לא אומר בהכרח שהשירות שלה הוא הכי טוב ושהפתרונות שהיא מציעה לנו, בהכרח מתאימים לצרכים שלנו. לכן חשוב לבדוק מה כל חברה מציעה ומספקת.

 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.