מערכת ERP – מה צריך לדעת?

מערכת ERP- מה צריך לדעת?

בעשורים האחרונים רבים שומעים על מערכת ERP שמטרתה לנהל בחוכמה ארגונים, מוסדות, חברות ועסקים. המערכת החכמה שפותחה עבור עולם מתקדם ומהיר נועדה לעבד נתונים בכול ארגון, כך שהיא מנגישה את הנתונים אל משתמשי קצה, קראו עוד על המערכת בלינק. משתמשי הקצה הם אותם מנהלים שמעוניינים לבצע הסדרה של התהליכים בבית העסק, של חברה או ארגון, תוך הנעת תהליכים באופן מהיר פשוט יעיל ואף מכירתי יותר. 

קווים לדמותה של ERP

בכול הנוגע למרכיבים של המערכת ולתועלות שלה, חשוב להבין כי מדובר במערכת שעושה שימוש בתוכנת כשירות והיא מבוססת ענן. טכנולוגיית ענן עוזרת לשמור נתונים ומידע בתוך שרת ראשי מאובטח כך שניתן לגשת אל אותם נתונים מכל מקום: דבר שמהווה יתרון משמעותי בניהול ארגוני. 

מלבד זאת, שימוש במערכת ERP מספקת דאטה ונתונים שקשורים לניהול העסק החל מנתוני הנהלת חשבונות עד לניהול קשרי לקוחות, שימור לקוחות, יצירת קשרים עם צרכנים, קבלת עדכונים עבור הלקוח ללא צורך בפעולה של צוות מכירות ליצירת הקשר. המערכת פועלת בסנכרון עם רשתות חברתיות ומדיות שונות תוך קבלת עדכונים ושדרוג בכול זמן. 

שימושים שונים במערכת ERP

מלבד שמירת הנתונים ויצירת קשר עם לקוחות תוך ניהול מכירות ושאר פעולות ביעילות כמו ניהול תקציב clouderp, מספקת המערכת מגוון פעולות הרלוונטיות עבור כל ארגון. בכך היא מציעה פלטפורמה חכמה אחת שמרכזת בתוכה מספרי טלפונים ונתונים אודות לקוחות או ספקים, קריאות שירות וניהול שירות לקוחות. המערכת מספקת שירות פקסים ואיתור חתימות, היא מאפשרת חיבור ישיר אל תוכנת הנהלת החשבונות ומקנה ניהול נכון ויעיל יותר תוך סנכרון מלא עם נתונים קיימים וחדשים. לכן רבים בוחרים ERP מומלצת, טובה שיש מאחוריה חברת תוכנה שמספקת התקנה, הטמעה תמיכה ושדרוג. 

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.