אחסון בענן היא טכנולוגיה חדשנית ומהפכנית שמאפשרת גיבויים, ושחזור מידע לעסקים קטנים עד ארגונים גדולים. כיום יותר ויותר אנשים משתמשים בטכנולוגיה זאת על מנת לגבות מידע משיקולים כספיים ובטיחותיים, ולכן חשוב שגם אתם תדעו מדוע טכנולוגיית ענן כה חשובה לעסק שלכם.

אחסון בענן

מהם שירותי אחסון ענן?

שירותי אחסון בענן מושתתים על טכנולוגיה מתקדמת ששומרת מידע בארגון ובעסק, מגבה אותו ומאחסנת אותו ברמה הגבוהה ביותר. אחסון בענן עוזר לשמור מידע חשוב לארגונים ועסקים תוך שמירה על סודיות המידע, וזאת על מנת להגן על צרכי הארגון והעסק והגנה על האינטרסים של הארגון.

כיצד עובדת הטכנולוגיה?

אחסון בענן מושתת על טכנולוגיית גיבוי ואחסון שבאמצעותם נעשה גיבוי אוטומטי למידע בסביבה הממוחשבת בכל יום, כאשר המידע נשמר באופן רשתי. המידע של הארגון מוצפן ברשת, תוך שניתן להתחבר אל המידע במהירות, ובמידת הצורך גם שלחזר אותו מכל מקום בעולם!

גישה לחומרים

רבים מהאנשים שמנסים להבין את טכנולוגיית ענן, חוששים כי החומרים שמאוכסנים בשרת אחד עולמי, אינם נשמרים סודיים. עם זאת חשוב לדעת כי המידע הינו אישי לארגון ומוצפן בצפנים וקידודים שרב בעלי הסמכויות יכולים לגשת אליהם.

מה היתרונות באחסון בענן?

אחסון זה מביא עמו יתרונות רבים ביניהם:

מידע שמאוחסן ומגובה בכל זמן ובכל שעה.

גישה אל המידע והחומרים במגובים מכל מקום בעולם.

נפחי אחסון ענקיים שפועלים בשכבות אחסון חכמות.

אחסון רב נפח בעלויות נמוכות.

התאוששות קלה ומהירה מווירוסים, התקפות סייבר וטעויות אנוש.

יכולות גיבוי מהירות ואפקטיביות.

חסכון בזמן ובכסף בנוגע לגיבויים שישי לבצע בסוף כל יום.

העדר סרבול של מידע ושליפתו מהמערכות בעת הצורך לשחזרו.

אז אם אתן רוצים לקבל גישה למידע מכל מקום בעולם, זה הזמן להתוודע לטכנולוגיה של אחסון בענן ,איליה תוכלו לגשת באמצעות קוד וצופן אישי, ומתוך כך, ליהנות מהעדר דאגות בנוגע למידע שמור וגמיש שבעסק ובארגון שלכם.

 

 

Author

charlie

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *