אפליקציות הפופולריות ביותר

אפליקציות הפופולריות ביותר

יש אנשים רבים אשר כל העולם שלהם נמצא בסמארטפון והם לא יכולים לדמיין את החיים שלהם ללא הפלאפון שלהם. זה אולי משהו שנכנס אל החיים שלנו לפני עשור אך כיום הסמארטפון הוא לדעת רבים הרכוש החשוב ביותר בחיים שלנו והוא משמש לאינספור פעולות משמירה על קשר עם חברים ועד בירור עובדות במנוע החיפוש של גוגל. אי אפשר לדבר על הסמארטפון מבלי להזכיר את העובדה כי הוא לא היה שווה הרבה ללא אפליקציות. כיום מי שמצליח לפתח אפליקציות רווחיות וליצור אפליקציה פופולרית הוא מישהו אשר יזכה להצלחה אדירה ומישהו אשר יהיה מיליונר מהר מאוד. על כן ניתן לראות כי יש הרבה מאוד אנשים אשר מחפשים אחר האפליקציה המושלמת ואנו רוצים להגיד לכם כי אם אתם רוצים להצליח בכך אתם חייבים קודם כל להכיר את האפליקיצות הפופולריות ביותר כיום בשוק. על כן הבאנו לפניכם ארבע אפליקציות אשר הינם הפופולריות ביותר ואשר אף משתמש בישראל לא זז בלעדיהן.

  • אינסטגרם

כיום כל מי שהוא מתחת לגיל 18 וגם הרבה מאוד שהם מעל לגיל זה לא זזים מבלי להעלות סטורי, תמונה או פוסט באינסטגרם. מדובר על אפליקציה מאוד פופולרית וסביר להניח כי היא תישאר כזאת גם בשנים הקרובות.

  • ווטסאפ

מעטים האנשים היום אשר מרימים טלפון לחברים או בני משפחה ורובנו מעדיפים פשוט לכתוב בווטסאפ מה קורה אתנו ומה אנו עושים. על כן ניתן להסביר את הפופולריות העצומה של האפליקציה הזאת ולא נראה כי המגמה הזאת עתידה להשתנות אי פעם.

  • וויז

קשה לדמיין עולם שבו יש חשיבות לספרי מפות, אך זה היה המצב בישראל עד לפני עשור. כל זה השתנה בצורה ניכרת עם וויז אשר הביאה סטנדרט חדש לעולם הניווט ואשר שינתה את המצב שלנו מן הקצה אל הקצה ויצרה סטנדרט חדש לגמרי.

  • פייסבוק

בטח שמתם לב כי פייסבוק היא גם הבעלים של אינסטגרם וגם של ווטסאפ, אך אין ספק כי מבחינת פופולריות פייסבוק היא עדיין בפסגה. מדובר על אפליקציה עם המון משתמשים מכל הגילאים ועל הדרך הטובה ביותר להתעדכן מה עשו החברים שלכם.

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר עם צוות שטיבל.קום המובילים בתחום

עידן דוידי

עידן דוידי

עידן דוידי הוא בעלת עסק לשיווק דיגיטלי דוידי מרקטינג. עידן מתמחה בקידום ממומן ובפיתוח אפליקציות , בין תחביביו העיקריים הם לחקור וללמוד על טכנולוגיה וטרנדים חדשים. את כל המדריכים והמאמרים באתר הוא כותב בעקבות הרצון לשתף את הידע אשר הוא צובר ועושה זאת בהתלהבות.