כשאר אנו מבצעים  בניית אפליקציה עבור אנדרואיד או אייפון, אנו חייבים להתאים את האפליקציה לגודל המסך. מדובר במסך מגע ולתכונות של כל מכשיר של טלפון חכם.. אתרי המובייל, מעוצבים לפי אותם הפרמטרים. ההתאמה הפונקציונאלית והויזואלית גם יחד, בנויה עבור מכשירים חכמים. אתרי המובייל, לא דורשים התעסקות עם הפלטפורמה והם פועלים מתוך הדפדפן וכפופים לשפת התכנות של HTML. למי שמעוניין להישאר מעודכן, ישנה שפת תכנות אפליקציות שהיא יחסית חדשה  שפה זו נקראת SWIFT שהיא ייעודית למערכת ההפעלה של חברת אפל.

 אז מדוע לא נמשיך לבנות אפליקציות באמצעות JAVA SCRIPT?

אחת משפת האפליקציות הידועות יותר הינה JAVA SCRIPT, שפה זו היא אותה שפה שהדפדפנים עובדים על פיה. שפה זו, אינה נופלת ביעילות שלה גם עבור בניית אפליקציה יש לציין כי שפת תכנות זו, הינה הפופולארית ואף החכמה ביותר לבניית אפליקציות באנדרואיד.  כאשר מדובר על שפות תכנות חדשות, ושיפורן של שפות תכנות קיימות,, תחרות זו, תעודד ללא ספק את בניית האפליקציות השונות למוביילים.  תהליך הרישום לאפליקציות, עשוי לארוך כשבועיים ויש להמציא את המסמכים הדרושים כגון כאלה שיוכיחו כי אתם בעלי החברה. רישום חברה לתכנית, יוכל לאפשר עבורכם לבנות ולפתח אפליקציות לאיפון או לאנדרואיד ולבחון אותן על המכשירים הניידים. הרישום יוכל להתבצע באמצעות הרשת.

יש לציין בנוסף, כי בנייה ופיתוח של אפליקציות, הוא תחום שמתקדם ויש בו שינויים כל העת. כאשר יוצאת לשוק אפליקציה חדשה, ישנן הערות שונות ויש לקחת בחשבון  את התקציב למקצה השיפורים.

ישראל בין המתקדמות בעולם בבניית אפליקציות

ישנן הרבה חברות ישראליות שמתמחות בתחום של בניית אפליקציה במיוחד עבור טלפונים חכמים {סמרטפונים}. מי שבונה אפליקציות, חייב להיות מומחה ולהכיר את כל החידושים בתחום והטרנדים השונים. ישנן אפליקציות שמתאימות לאי פון וישנן שמתאימות למערכת ההפעלה אנדרואיד שהיא המערכת המבוקשת בעולם. מערכת זו, מאפשרת למתכנתים לתכנת באמצעות LINUX. מערכת זו, מאפשרת למתכנתים לתכנת בשפת JAVA, שהיא  מערכת ההפעלה הנמכרת ביותר בעולם בתחום הטלפונים החכמים ומי שרכש את המערכת הזו, היא לא אחרת מאשר גוגל.

Author

charlie

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *